Wpis z mikrobloga

Kojarzysz czy jakieś zmiany dotyczą też wersji Anonimo? Całkiem go lubiłem, ale nie dałbym za niego powyzej 200 zł, miałem ustawiony alert cenowy jakoś poniżej. Do tej pory był spokojnie do dostania za 210-230 zł, a od paru tygodni dostępność się zmniejszyła, najtańszy za 260, a następny za 300.

Jeśli to jakaś wycofka i rosnące ceny albo szykowanie reformki i spieprzenie parametrów (na mnie i tak była słaba projekcja, choć trwałość bdb),
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tangofever: No właśnie lubię oba zapachy. Kończą mi się obie odlewki i rozglądam się za flakonem. Przed wyskoczeniem z hajsu chciałem zasięgnąć opinii ekspertów.
@fryco: Ja mam batch 115862, czyli z 2018 roku, atomizer jest na tym dużym przycisku.

Zapach:
Otwarcie: czuję goździki, a w tle gdzieś jest pieprz. Zapach jest całkiem rześki jak na swój skład.
Po 15 minutach: Zapach traci na rześkości, czuć goździki i trochę pieprzu. Czasami poczuję jakieś kadziło, ale to gdzieś tam z tle. Robiąc długi niuch teraz nad nadgarstkiem może czuć kadzidło. Taki jest już do końca. Jeśli chodzi