Wpis z mikrobloga

Robił ktoś nadpłatę w #mleasing? Wiem, że jest jakaś stała opłata za taką operację (chyba). Ale jak to w sumie wygląda? Leasing mam 36m, teraz jestem na 16 racie, chciałbym spłacić powiedzmy z góry 12 rat. Tak, aby leasing się zamknął tak jakbym brał na początku 24m.
#leasing
  • 5
  • Odpowiedz
@LOSD3D9: nie prościej zmienić umowę leasingu? Chyba że to powyżej 150 tys. Wtedy tracisz prawo do leasingu na starych zasadach. Pewnie nie pozwolą być z tak dużą nadpłatą.
  • Odpowiedz
@kuncfot: Auto jest poniżej 150k. Teoretycznie prościej by było zmienić harmonogram na wysokie raty, ale pytanie brzmi czy to się będzie kalkulować.

@OptiFinance: Tak wiem, że muszę złożyć "podanie" o nadpłatę. Zależy mi właśnie na dopilnowaniu wszystkich formalności, żeby po wykupieniu auta w tym roku sprzedać je za pół roku i brać kolejne. To co wziąłem okazało się za małe na moje obecne potrzeby.
  • Odpowiedz
@LOSD3D9 wystaw ofertę cesji. Przed 24 miesiącami nie opłaca się zamknąć finansowania i leasingodawca będzie robić wszystko aby nie zamknąć tej umowy przed upływem 24 miesięcy.
  • Odpowiedz