Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? dzieje na tym tagu? Przyszły jakieś zielonki typu @6_euro_debesta #!$%@?ą tag jakimiś ankietami w poszukiwaniu atencji. Większość normalnych osób zniknęła, a pojawili się jacyś sezonowcy, którzy pod wpływem wydarzeń w uniwersum chyba postanowili włączyć się w dyskusje, ale ich pojęcie o Szkolnej jest różne, w większości znikome. Przychodzą ludzie i spamują "o Konon ma 100k subów, to będzie przycisk", #!$%@? będzie, a nie przycisk #!$%@?... Polityka YT się zmieniła i żadnego przycisku nie będzie. Cały tag nagle zaczyna adorować redaktorka, który nagrał strusia z gołą dupą, i który mógł doprowadzić do tego, że struś znowu siedziałby w belwederze, a historia zatoczyłaby krąg i cały grudzień poszedłby psu w dupę. Kolejna grupka osób spamuje postami o odsubowaniu majora, jakby dzięki temu się dowartościowywali, jeszcze inna grupka debatuje, czy struś powinien #!$%@?ć na osobny tag, mimo że jest to awykonalne, a nawet jeśli, to za jakiś czas znowu by tu wrócił. Jakiś typ, który pojawił się z dupy na tym tagu pisze maila do TVN i nie wiem na co liczy, bo już widzę jak w trakcie kontaktu z jakąś redaktorką streszcza jej trzy po trzy sytuację na Szkolnej, a w reportażu potem się okaże, że cieplak z Bielska i Monika są dobrymi postaciami w uniwersum, które próbują pomóc majorowi... Nie wiem, ogarnijcie się, bo zrobił się tu taki burdel, że z fajnego źródła informacji o Szkolnej zrobiło się jakieś jedno wielkie gówno, z którego wszyscy uciekają na wiskorda z Warszawy... A i jeszcze hejt na mavon, że już tu się nie udziela, a jeszcze do niedawna to było jedno wielkie błaganie jej o streszczenia, bo się przegapiło coś albo #!$%@? nie chciało oglądać na żywo...
#kononowicz #patostreamy
  • 20
@sHHaCo: Zawsze mam bekę z osób typu: "postanowili włączyć się w dyskusje, ale ich pojęcie o Szkolnej jest różne, w większości znikome."

Straszne. xD Jak macie niewielką wiedzę o menelach z Białegostoku, to lepiej poświęćcie 3 miesiące na zapoznanie się z archiwum, a potem się wypowiadajcie, bo to nie są takie proste sprawy.
@PeWuu: a co do Twojego wpisu to dla wielu osób jest to niezrozumiałe hobby i dlatego tak to traktujemy, bo przychodzą jakieś randomy i albo niszczą naszą społeczność albo szkolną, więc Twoje jakieś wywody są może i słuszne, ale większego związku z rzeczywistością nie mają.
@sHHaCo: moja definicja staroszkolnego jest taka, że czas oglądania jest drugorzędny. Satroszkolnym stajesz się w chwili gdy zachowanie konona nie budzi w tobie emocji czy to negatywnych czy pozytywnych, a już na pewno przestajesz zmieniać o nim zdanie co kilka tygodni. Po prostu jeśli rozumiesz, że konon jest jaki jest i dlatego się go ogląda i dlatego jest filarem uniwersum. Przestajesz rościć sobie prawa do zmuszanie konona do konkretnych zachowań poprzez
@sHHaCo: ty może kvrwa ministerstwo otwórz i się za papierkową robotę weź jak taki mądry jesteś.
Wyjdź z internetu, zaparz kawę i zapał fajkę a później się zastanów co dalej.
Nie ma co się wczuwać, bo szkoda zdrowia.
Odsubuj tych kretynów (wszystkich), oglądaj na adblocku i żyj po swojemu śmiejąc się pod nosem z idiotów co #!$%@?ą szopkę na yt
@Kabee: zawsze oglądam ich na adblocku, a niektórych to przez reuploady tylko, ale #!$%@? mnie to jaki syf, w ostatnim tygodniu szczególnie, się tu zbiera...
@William2290: co innego jeżeli patrzysz na ten cały syf z perspektywy normalnego faceta i takie gówno budzi w Tobie odrazę. Ja mimo beki z tych debili, nadal mam niesmak i coś mnie w środku rusza.