Wpis z mikrobloga

Ostatnio pisałem na mirko czy robić #afera w związku z tym że widziałem że w #multikino przenoszą wyprażony popcorn z zaplecza W KOSZACH NA ŚMIECI Z IKEA - napisałem w związku z tym do Multikina z pytaniem czy to normalna praktyka - dostałem dziś odpowiedź:

Serdecznie dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Pojemniki, o których pisze Pan w swoim zgłoszeniu przeznaczone przez nas zostały jedynie do przenoszenia wyprażonego popcornu, jest to ich jedyne zastosowanie.

Pragniemy również podkreślić, że są one regularnie, odpowiednio czyszczone i dezynfekowane.




Dziękujemy za czujność i zwrócenie uwagi na opisaną kwestię.


Mimo wszystko nie czuję się zaspokojony tą odpowiedzią tym bardziej, że oni nie widzą w tym problemu - a mój główny zarzut czyli faktycznie wykorzystywanie KOSZA NA SMIECI DO PRZENOSZENIA ŻYWNOŚCI się potwierdził i okazał się normą w sieci Multikino.

Napiszę do producenta kosza na śmieci z jak pozyskanych tworzyw jest wyprodukowany ten kosz oraz czy może mieć jakikolwiek kontakt z żywnością - tym bardziej ciepłą (bo taki popcorn jest przenoszony).

Jak ktoś również jest ciekaw tak jak ja - zawołam plusujących ten wpis gdy tylko otrzymam odpowiedź.

#oswiadczenie #kino #film #jedzenie
Lapidarny - Ostatnio pisałem na mirko czy robić #afera w związku z tym że widziałem ż...

źródło: comment_GGJCuBtBRNXlcrH9eA2kctP9GCfpSKML.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
z neta o polipropylenie


@Naturmensch: Z tym, że nie ma co się informacjami z neta sugerować, do produkcji kubła na śmieci można dać inne plastyfikatory niż do kubeczka od jogurtu. Ba można też użyć surowca zanieczyszczonego, który by nie przeszedł testów testów na kontakt z żywnością.
  • Odpowiedz
@Fishuur

@Lapidarny: Szok, teraz napisz do sklepów, że Mieszankę Studencką kupują osoby, które statusu studenta nie posiadają XD


Pojemniki do kontaktu z żywnością muszą mieć specjalne atesty. Są różne rodzaje plastiku i nie każdy nadaje się do kontaktu z żywnością. Nie muszę chyba dodawać że te z atestem są najczęściej droższe, ale przynajmniej nie trują.

Kolego @Lapidarny jak już się zająłeś tą sprawą, to dobrze byłoby też napisać do Inspekcji Handlowej
  • Odpowiedz
@Lapidarny: ja Ci powiem że beka z Cb. Wy już naprawdę nie macie o co afery robić? xD taki typ jak Ty to jest gorszy od trolla bo przy okazji udaje pseudointeligenta. Ja jak popcorn zrobię i myślę że jak i tysiące ludzi to przesypuje je do plastikowej miski i nic się #!$%@? nie stanie a Ty kręcisz aferę o... No właśnie o co? O nic. Jesteś idiota i tyle xd.
  • Odpowiedz