Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Mireczki dziwna sprawa... U sąsiadów przed drzwiami od jakichś 4 dni stoją dwie duże walizki podróżne i worek ze śmieciami. Pisze o tym worku bo już wcześniej zdarzało się że wystawiali przed drzwi i po kilku godzinach lub max na drugi dzień wynosili. Wczoraj ciekawości podniosłam jedną z nich, była bardzo ciężka, domyślam się więc że są wypełnione rzeczami. Na jednej z nich są wszystkie dane wraz z numerem telefonu. Sąsiadów znam z widzenia, mówimy sobie dzień dobry i praktycznie codziennie za siebie wpadamy. Teraz nie widziałam ich od blisko tygodnia. Bardzo mnie dziwi że ktoś trzyma pełne podróżne walizki przed drzwiami i wieżowcu w którym jest kilkaset mieszkań... Mam numer telefonu z walizki. Myślicie że warto zadzownic żeby się dowiedziec czy wszystko w porządku? Zdjęcie walizek.
#kiciochpyta #pytanie #sasiedzi
Atktona_tyle - Mireczki dziwna sprawa... U sąsiadów przed drzwiami od jakichś 4 dni s...

źródło: comment_JkAkUQPOcvNttRhygytuvLLuCKE6rJYn.jpg

Pobierz
  • 21
@Atk_to_na_tyle: to ja sobie pozwole strzelic teorie, zobaczymy czy sie sprawdzi

raczej przypadkowosc tutaj bym wykluczyl. Numer telefonu na walizce dodaje smaczku, ale oceniam tylko na 50% ze nalezy do wlasciciela.
Problemem najwiekszym jest ocena czy to ze ich nie widzialas od tygodnia faktycznie znaczy ze ich nie bylo tyle czasu. Albo czy to znaczy ze aktycznie caly czas stoja na korytarzu.

moze pewnie bagaz z lotniska sie odnalazl i przyslali,
@bartek8990: mam na codzien do czynienia z zwłokami . W temp 17c (pomieszczenue Poe morte , klimatyzowane ) już po kilku h jesteś w stanie wyczuć . Nie uwierzę że pół roku przeleżał , płyny ustrojowe już dawno by dały o sobie znać zapachem.
@Atk_to_na_tyle: widac mamy tu do czynienia z ponad przecietnymi mieszkancami. Zastosuj punkt B- taktyke podstepu.
Przyklej im kartke z napisem na drzwi. Napis powinien odnieść skutek emocjonalny np.: "tanszych walizek już nie było biedaki?"