Wpis z mikrobloga

@WesolyKapelusznik: Ten set kosztuje ok 30.000PLN
A tu Dom Famularo, jeden z bardziej utalentowanych perkusistów, przy okazji warto wspomnieć, że uczył również Igora Faleckiego.
Perkusistów można mnożyć, jest ich bardzo wielu i każdy gra inaczej :D
@WesolyKapelusznik: Bo nie samym metalem człowiek żyje.
A do grania na ostro wróciłem w zasadzie miesiąc temu, jakoś wcześniej nie było z kim.
Teraz robimy mieszankę różnego rodzaju, bo każdy z nas słucha czegoś innego.
Od Slayera, do Jinjer, przez moje Sacred Reich i Godsmack, wiec wychodzi dosyć ciekawe połączenie
@PMV_Norway: Ja akurat bardzo lubię Jinjer. Godsmacka i Slayera też się kiedyś słuchało, ale kilka lat temu przeniosłem się na cięższe odmiany metalu. My powoli z kumplem pracujemy też nad muzyką. Jest kilka instrumentalnych utworów, ale w planie są kolejne i zrobienie wokali.
@WesolyKapelusznik: Nas obecnie jest 6 osób.
bębny, 2 gitary, bas i 2 wokale, damski plus męski growl.
Zmiany z 4/4 na 7/8, jakieś pauzy itd.
Generalnie trochę #!$%@? muzyka.
W sumie nie wiem ile wytrzymam, bo wiesz chciałbym wyjść z salki i grać więcej na scenie.
Co za tym idzie trzeba by zmienić skład na bardziej komercyjny
@PMV_Norway: Jeśli Wasza muzyka jest rzeczywiście dobra to wcale nie musicie iść w zmianę składu. Metal też ma swoją niszę i to dość sporą. My z kumplem robimy muzykę we dwóch. Growle chcę zrobić też samemu, czysty wokal nie wiem czy udźwignę, ale raczej robimy to dla przyjemności, a nuż może coś się urodzi.
@PMV_Norway: Wiesz, Norwegia słynie ze świetnych kapel metalowych to chyba idealne miejsce by zacząć propagować swój materiał. Mam nadzieję, że Wam się uda. Podrzuć jakąś nagrywkę jak będziecie coś mieli. Jak chcesz to mogę się podzielić czymś z naszej stajni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)