Wpis z mikrobloga

@La_coocay: teoretycznie zawsze lepiej próbować alko w "kontrolowanych" warunkach ale młody pewno nie jedno ma już za uszami i jak będzie miał sposobność to i tak kiedyś wróci do domu #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@La_coocay w tym wieku to już łyk alkoholu nie będzie postrzegany jako coś fajnego, więc nikt nic tu nie zyska. Za to pozwalając pić w swoim towarzystwie niejako legitymizujesz ten proces. Niech nastolatki będą nastolatkami i niech kitraja browara za garażami, ale niech robią to że świadomością łamania zasad.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maneharno: no trochę racja, bo w końcu alkohol nie bez przyczyny jest od 18 roku życia xD ale ja tutaj się bym podpierał moim doświadczeniem, ja od 16 roku życia lubiłem już eksperymentować. Wydaję mi się że wyszło na plus, teraz nie jestem przegrywem bez znajomych xD nigdy nikt mnie nie widzi jak jestem już poroniony, a o rzyganie to trzeba zapomnieć. Wszystko udało mi się wyrobić z doświadczenia i młodych
  • Odpowiedz
@La_coocay: Ja 23, siostra 17, nie raz jej kupiłam jakieś winko lub piwo jak szła do znajomych na imprezę, ponieważ wiem że i tak ten alkohol by zdobyła. A zdecydowanie wolę sama jej kupić niż żeby była uzależniona od już pełnoletnich znajomych (a nie wiem co mają w głowie, jakie pomysły itd) lub żeby z koleżankami zagadywały meneli i ich prosiły.

W mojej obecności też się zdarzyło, że wypiła (trochę grzańca
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@La_coocay: spokojnie możesz dać mu piwo, nie otruje się ( ͡° ͜ʖ ͡°) będziesz też "tym starszym spoko bratem" więc w razie jakiegoś przypalu w przyszłości nie będzie się bał poprosić o radę, a to ważne. No i jak ty kupisz mu piwo, to nie będzie musiał kombinować z kupieniem go samodzielnie, w efekcie prawdopodobnie będzie pić alkohol rzadziej niż jego rowniesnicy, którzy moga mieć już znajomego
  • Odpowiedz