Wpis z mikrobloga

Od kilku lat w Polsce jest zwyczaj, że Młodzi obdarowują gości drobnymi upominkami.Co chcieliście dostać jako goście po weselu - migdały w lukrze, słoiczek miodu czy obojętne, bo macie #!$%@? i liczy się tylko wódka na stole? Może dostaliście kiedyś coś ciekawego od Młodych, co wspominacie do dziś ze łzami w oczach? #slub #pytanie
  • 31
@kijanka23 kupowałaś całość gotową przez neta czy sama przelewałaś od pszczelarza do słoików? Wszyscy pozabierali? Mój niebieski twierdzi, że te miody to zły pomysł, próbuję mu wytłumaczyć, że to nie jest głupi pomysł XD
@estetka moja siostra jest pszczelarzem, więc sama wszystko ogarnęła. Zostało nam z 10 słoiczków, sama wszystko zjadam bo miód nie ma terminu ważności, a minęło prawie 1.5 roku od ślubu ( )
@estetka u mnie wszyscy dostali sukulenty, w takich doniczkach małych jak kubek od ekspresso. Dużo osób chwaliło pomysł bo zawsze powtarzały się jakieś cukierki lub herbaty tylko ;) a no i nic nie zostało
@estetka ja uważam, że jak już, to trzeba dać coś, co się wykorzysta. Do dzisiaj mam gdzieś w kartonach figurki aniołków, czy magnesy od znajomych, których nawet nie wyjęłam. Miło za to wspominam woreczek migdałów. Ja na swoje wesele zamówiłam ozdobne pierniki, które nawiązywały do motywu przewodniego, są ludzie od tego nawet na Allegro. Wyszły pięknie, wyszło niedrogo i bardzo profesjonalnie. Z czystym sercem mogę polecić. Z rzeczy, które widziałam, podobały mi
@Kor-ski znajomi też te sukulenty rozdawali, więc nie chcę powtórzyć
@bialy_wilk pudełko z ciastami jest teraz mega drogie...a jakie jest pierwotne znaczenie tej imprezy? Czy to źle, że chcę dać coś od siebie, zamiast tylko przyjmować koperty? To źle, że chce sprawić gościom przyjemność?
@Wredna_pomarancza kurcze, pierniki! Cudowny pomysł! Dziękuję! <3 teraz ludzie robią takie czary z nimi i z lukrem, że oesu. To zamawianie i przelewanie średnio mi się uśmiecha szczerze
@estetka: magnesu też bym sobie na lodówce nie powiesiła. Te małe miodki są bardzo upierdliwe, bo ciężko je wygrzebać z mini słoiczka.

Według mnie najfajniejsze są małe buteleczki z nalewką, herbata w fiolkach albo słodycze - migdały, krówki, żelki, pierniki. Takie słodycze można zapakować w ładne pudełeczka, na Allegro czy Aliexpressie jest wybór od takich ażurowych, przez mini prezenty, po wyglądające jak suknia ślubna albo frak.

Sama kupiłam takie ażurowe, jestem
@Azai o, widzę, że też się szykujesz do wesela ;) kiedy wielki dzień? Pierniczki droższe, bo ok 8 zł, a migdały w 4 zł się można zmieścić, miodki też z 5-6 zł. Przy 140 gościach wszystko ma znaczenie! ;P