Wpis z mikrobloga

#fut czy ktoś z was próbował grać kiedyś na internecie mobilnym LTE? Rodzice w domu mają LTE z Tmobile i zastanawiam się, czy to przez neta mam taki delay, czy ogólnie w tej LW tak laguje?
  • 9
@kristix144: ja grałem dłuższy czas na mobilnym lte, ogólnie na pierwszy rzut oka jest ok, ale jest też opóźnienie, które praktycznie skazuje cię na porażkę. Piłkarze reagują z opóźnieniem na podania czy strzały, więc bez sensu w to grać na mobilnym imo.
@Loonar92: Dokładnie miałem takie same spostrzeżenia. Delayu niby takiego ogromnego nie ma, ale gameplay jest tak ciężarny i zawodnicy zachowują się jak na lodowisku, szczególnie obrońcy. Tydzień temu nie było aż tak źle, ale w ten weekend masakra. Okej, przynajmniej wiem już w czym leży problem, dzięki!
@kristix144: Co do gameplay-u to u mnie to samo, po zagraniu dwa tygodnie temu lw na mobilnym necie lte, a tydzień później już na normalnym necie, czuć było różnice. Wystarczyło, że ktoś wszedł jakąkolwiek stronę, a ja automatycznie dostawałem takiego laga, że zazwyczaj kończyło się wywaleniem z meczu.
@kristix144: gram na internecie lte z play teraz, bo zmieniam dostawce. Różnica jest masakryczna, ale da się grać. Tez miałem miałem przez jakiś czas lagi, a potem było git. Nie dziw się, ze tak jest. To są uroki mobilnego jwya
@Jigglypuff8: No właśnie stąd moje pytanie, czy to było przez internet czy jednak serwery Ea, które nawet na świetnym internecie szwankują. No nic, teraz już wiem na 100%, ze na mobilnym nie ma sensu nawet zaczynać WL
@kristix144: Gram od długiego czasu w fifie. Zdążyłem testować upc, multimedie, play, Orange(światłowód) i jeszcze się nie spotkałem z wina serwerów ea, jedynie jak już kompletnie nie dało się włączyć meczu.