Wpis z mikrobloga

#fpl

Planuję użyć Wild Card, co sądzicie o takim składzie?

Ryan (Stekelenburg)

TAA, Lundstram, Kelly (O’Connel, Simpson)

KDB, Mané, Richarlison, Madddison (Torreira)

Vardy, Ings, D.Calvert-Lewin
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@greg_26: Nie ma kasy na Salaha, chyba, ze za Mane, albo Richarlison out i wtedy Cantwell za niego i może by się udało wstawić za Maddisona.

@s3v3n: Ciężko zrobić tak, żeby był i KDB, Mane, Vardy, TAA i dobra reszta.

Może Montoya/Guilbert/Fernandez za Kelliego?
  • Odpowiedz
@dnasstorm: może niejasno się wyraziłem, zwróciłem uwagę, że masz 3 obrońców, którzy mogą grać, ale nie muszą i przez to nie masz tam pola manewru. popełniłem ten sam błąd grając wildcard w grudniu i ostro się na tym przejechałem. uważam, że kelly to dobra opcja, ale connoly i simpson są słabsi i nie grają za dużo - imho lepiej mieć zombie playera jako 5 pomocnik niż 2 takich w obronie.
  • Odpowiedz
@dnasstorm: może stevens z so'ton albo któryś z whu, na fantasypl.pl była rozpiska, kto tam teraz może grać w obronie za moyesa. wiadomo, że to nie są wielkie asy, ale zawsze to wchodzące gdzieś tam punkty zamiast zera i wkur..nia, że masz 10 zawodników tylko, bo kelly znowu siadł na ławce.
  • Odpowiedz
  • 2
@s3v3n: Ok, to wezmę Dendonckera za Torreirę i Dunka za O’Conella także będę mógł robić rotację Kelly-Dunk a jak Van Anholt wróci po kontuzji to Kelliego wymienię na kogoś kto gra w pierwszym składzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dnasstorm: ta pierwsza opcja nie jest zła. Osobiście jestem fanem posiadania najwyżej 2 drogich obrońców, więc pierwsza wersja 343 bardziej do mnie przemawia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jimothy: @piotrek07: Ok, dzięki za rady. A jakbym chciał mieć 3 graczy Liverpoolu to wybrać TAA, Robertson, Mane? Mane i Salah pewnie nie będą grali wszystkich meczy więc nie chcę inwestować w Mane+Salah. A Trent i Robertson będą mieli sporo asyst.
  • Odpowiedz
@dnasstorm Ja zrobiłem trio VVD, Mane i Salah, i po double GW zdecyduje co z nimi dalej robić, szczególnie jak w lutym dojdzie liga mistrzów i rotacje mogą pozbawić sensu taki zestaw.
  • Odpowiedz