Wpis z mikrobloga

Telepie mnie jak slysze, ze Orlen wydal 100 mln, zeby zostac sponsorem drugiego najslabszego teamu w f1. Jaki to jest sukces? XD #!$%@? 100 mln to kazdy potrafi.

Dlaczego orlen to gowno firma:
- monopol na wydobycie i handel paliwem w kraju
- zerowa innowacyjnosc
- prowadzi interesy za granica pod innym brandem bo sie wstydzi pochodzenia
- panstwo ma pakiet kontrolny
- zarzad i rada nadzorcza wybierana z klucza politycznego

Ta firma niczym nie rozni sie od pgnig, pge czy poczty polskiej. #orlen #f1 #kubica #powrutcontent
PoczciwyChlop - Telepie mnie jak slysze, ze Orlen wydal 100 mln, zeby zostac sponsore...

źródło: comment_p7P2tNrZ3QpZqr8nS8fCVKdn6aNpJKRN.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@murinius: "bo tak powiedział rzecznik", no wyobraź sobie, że jakby powiedział mi to janusz na ulicy, który nie ma z tym nic wspólnego to faktycznie bym mu nie uwierzył xD no gdyby gówno zarobili to by się w to dalej nie pchali. Oczywiście, że ludzie by tankowali, ale jednak "reklama dźwignią handlu".
  • Odpowiedz
@tomszczyk: państwo ma w Orlenie część udziałów (około 27% dla jasności), nie jest w pełni "upańtwowiony". A na dodatek jaki byłby tego sens? Ja wiem, że nasz rząd świetnie #!$%@? pieniądze na socjale i inne gówno tego typu, ale mimo wszystko dalej tych pieniędzy szukają i raczej nie dokładali by sobie astronomicznych wydatków "bo Bobert chce pojeździć wyścigówką"
  • Odpowiedz
@Klim4s jak to się da tak skwantyfikować? Na czym niby zarobili? Jak ja kupię sobie wódkę za 20 zł zamiast whisky za 5000 zł to też powiesz coś o ekwiwalencie na 4980 zł?
  • Odpowiedz