Wpis z mikrobloga

Nie piłem nigdy Monsterów. Zniechęciłem się łykiem, brat dał skosztować lata temu. Dla próby trzeba kupić:
- Żółty
- Biały
- Mango Loco
#monster ← wystarczyło poczytać co ludzie piszą.
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rukh: nie bez powodów biały występuje w memach o boomerach - był dobry wcześniej w USA, zmienili skład i już był #!$%@? ale i tak wiele ludzi go bronili mimo że nie pili go po zmianach. Ostatnio znów go zmienili w USA i ma nową puszkę (jest cała biała) ale w PL go nie ma
@rukh: Ja powiem tak, każdy ma inny gust co do napojów. Ale wg mnie powinno się napić chociaż tego klasycznego czarno zielonego, bo teoretycznie on jest podstawą większości innych smaków. U mnie aktualnie w top jest Monster Doctor, Monster Pipeline Punch, białego Ultra tez lubię ale faktycznie musi być schłodzony, inaczej nie będzie smakował. Jeszcze całkiem dobry jest Ripper, ale dosyć ciężko go kupić. Mango Loco jest mega słodki, a pozostałe
@rukh: To, czy Biały Ci smakuje, zależy głównie od tego, czy masz fobię do napojów bez cukru. Moim zdaniem, to jeden z najlepszych i najszerzej dostępnych Monsterów w Polsce. Smakuje jak gdyby mieszanka owoców cytrusowych, słodka i gazowana. Oprócz tego, to nieironicznie mój ulubiony napój bez cukru. Warto spróbować, bo może będzie smakował. Zwłaszcza na przecenach :)