Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 189! W dzisiejszym wysrywie padło 17 HASEŁ oraz PODWÓJNE BINGO! Wyniki:
Zaczynamy od szalonej podróży w PRUSAKU. Ujęcie na drogę totalnie z dupy, po dosłownie 3 sekundach wchodzi intro. Bo tak!

COMBO! [ja] PIERDZIELE- Jęczy #kieleckiulaniec ucinając przy tym POCZĄTEK ZDANIA.

0:15 Tym razem razem z KASANDRĄ poszli spróbować kuchni azjatyckiej. INTERAKCJA Z WIDZAMI lvl hard, w końcu to #rycerzekomody polecili.

JĘZYK POLSKI: chicken LETIS; SZRIMS; SE; muszę się SKONEKTOWAĆ; TUTEJ; DZISIEJ; DRUSZLAK

1:00 Aż mu się ODBIŁO jak przeczytał że woda za 19 cebulionów. Oczywiście, #!$%@? manipulant nie wspomina że to woda 0,75 l., a zwykła, tak jak i reszta napojów, kosztuje 9 złotych. Dużo, nie dużo?Centrum stolicy, czego się spodziewał?

Co prawda, rozłożone na raty, ale minuta MACANIA menu była.

COMBO! 1:41 Tomka wchodzi na TESTY. JANUSZ PRZY KORYCIE widocznie zaaprobował knajpę, gdyż musiał komentować od razu z żarciem w pysku. Przy okazji zaznaczam również FAST FOOD. Tak, wiem, jedli w normalnej restauracji. Co nie zmienia faktu, że wdupczali tam pad thai, tomkę i udon, czyli azjatyckie żarcie uliczne.

TYPOWY ZWROT SZAFY 3:25 "Sytuacja wygląda mianowicie następująco tak!"

5:06 KURNIA było przesmakowite! Ale #ussponton ich nie odwiedzi drugi raz, bo on zawsze stara się gdzieś indziej jeść. Z ulanego na nasze: bo wykupili pakiet REKLAMOWY tylko na jeden materiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po wyjściu z knajpy stwierdzili że są najedzeni i mogą zwiedzać stolicę.
6:41 Pojechali do GALERII XD Ehh nie wiem czy ta januszowa mentalność bardziej mnie śmieszy czy przeraża.

JAPKOWY zegarek pokazuje 21:00, janusz i Grażyna niby się najedli w knajpie, ale co tam, na wieczór jeszcze trzeba #!$%@?ć do babzuna!

Z DYSTANSEM! Ale jak zwykle, bez włączonych ocen.
#mocnyvlog
Pobierz PatoPaczacz - Ulane Bingo 189! W dzisiejszym wysrywie padło 17 HASEŁ oraz PODWÓJNE BI...
źródło: comment_AEtPxh7mfncZMkCHFDxOaFH0zf48juhW.jpg
  • 29
@lukaszb44: Drogi- że tak sobie również pozwolę zażartować, skoro pierwszy ten żart zacząłeś- kolego Łukaszu. Zapewne Twój atencyjny umysł tego nie pojmie, ale nie masz innego wyboru, musisz uwierzyć mi na słowo (choć zapewne i tak nie uwierzysz). Nie robię tego dla plusów. Robię to dla przyjemności, bo lubię pośmiać się z ulańca i powytykać mu błędy.
A co do tych 3 godzin... Zrobienie bingo zajmuje mi średnio ok 20-25 minut.
@PatoPaczacz: SARKAZM i IRONIA Google this shit BRO. TO po pierwsze, po drugie, nie ma to jak siedzieć z pindolem w ręku punkt 20:00 dzień w dzień i czekać aż szafa powie "PRUSAK", "TEST" czy "CYTRYNA" a później wmawiać wszystkim że powodem tego jest...... "powytykać mu błędy" WOW, normalnego człowieka znudziło by to po 3 dniach, ty robisz to od 2 (słownie DWÓCH) ku.... LAT, BRAWO za wytrwałość i bycie NO-LIFE
@lukaszb44: Skoro najpierw mówisz o sarkazmie i ironii a później, mówisz że oo no life!!11oneone!, to znaczy że o sarkazmie i ironii nie masz bladego pojęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hasła o których mówisz: znowu manipulacja. Cóż, uczysz się od najlepszych ( ͡° ͜ʖ ͡°) W przypadku 2/3, ale tego 3 hasła (test), czekam aż to zrobi/pokaże na wysrywie, bo to tylko udowadnia
@PatoPaczacz: Wyobrażam sobie cie w scenie jak wychodzisz z piwnicy z durszlakiem na głowie, na kolacje, mama mówi do ciebie Paczaczku (ewentuanie Brajanku) kiedy pójdziesz do pracy i weźmiesz się za swoje życie?? a ty odpowiadasz ZOSTAŁEM STWORZONY DO WYŻSZYCH CELÓW!!!!! JA MAM MISJE!!!!!!!
@lukaszb44: Reverse psychology XD W ogóle przed czym miałbym się wybielać? Prostuje Twoje słowa: napisałeś że poświęcam temu 3 godziny, więc napisałem ci że to kłamstwo. Napisałeś o konkretnych hasłach, więc napisałem że to kolejna manipulacja. A ty dalej brniesz, już nie w samą grę ale piszesz swoje wyobrażenia na mój temat.
Wniosek? W przeciwieństwie do mojego terapeuty, Twój dał dupy po całości XD Z dystansem!
napisałeś że poświęcam temu 3 godziny


@PatoPaczacz: heheh a ja napisałem że to SARKAZM czyli "spotęgowana ironia, używana zazwyczaj jako sposób wyrażenia negatywnego nastawienia do czegoś lub kogoś; złośliwość, często używana, by skrytykować zaistniałą sytuację lub zachowanie czy stan"
PS gdzie tu manipulacja jak mówie że dorosły koleś który powinien zarabiać na rodzinę, siedzi dzień w dzień i ogląda znienawidzonego grubasa wyłapując wypowiedziane słowa i przerabia to na plansze BINGO hehehehehhehehe WTF czy tylko ja widzę że coś w tym równaniu nie gra?
@lukaszb44: Potrafisz wklejać definicje które wyskoczyły ci z googla, to się ceni. Teraz ci ją wyjaśnię. Sarkazm- spotęogwana ironia, wyrażana w sposób złośliwy. To że zamiast realnego czasu napisałeś hehe 3 godziny, to nie jest sarkazm, no niemożliwe że tego nie kumasz... Ale popatrz, ja też potrafię wklejać rzeczy znalezione w necie:

Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni.

Cassandra Clare, Miasto kości

Tym sposobem, to nawet lepiej
@PatoPaczacz: Nadal sprytnie unikasz odpowiedzi na moje pytanie "...gdzie tu manipulacja jak mówie że dorosły koleś który powinien zarabiać na rodzinę, siedzi dzień w dzień i ogląda znienawidzonego grubasa wyłapując wypowiedziane słowa i przerabia to na plansze BINGO"? Super że umiesz cytować z neta, ale lepiej jak byś odpowiadał wprost na pytania, nie będzie to wyglądało DZIWNIE, tak jak teraz!
@lukaszb44: tylko widzisz... ty mi wciskasz swoje teorie. Zadajesz mi pytanie, jakbym sugerował to co w nim jest. Przeczytaj jeszcze raz to wszystko. Załapałeś już z sarkazmem, jesteś pojętnym uczniem. A ja z kolei napisałem że:
-Manipulujesz iż spędzam nad bingo 3 godziny dziennie (jakbyś zapomniał, nie, to nie jest sarkazm).
-Manipulujesz że szukam czy powie (podkreślam- powie) słowa "cytryna, prusak, test". Na to też ci odpowiedziałem.

Chociaż jakby się zastanowić
hehehehehe ok PROSTUJE i bije się w pierś , jesteś Kobietą a dokładniej "nieletnią" nastolatką z bogatego domu (tata zarobi więc ja nie muszę), która poświęca 25 min swojego życia dziennie (tj 150h w roku) na siedzenie i wyłapywanie słów szafy innych niż "cytryna, prusak, test" SORKI JAK mogłem sie tak pomylić co do ciebie
@PatoPaczacz: No w końcu się ze mną zgadzasz, jak widzisz to wcale nie boli, będziesz co prawda, miał sporo do przedyskutowania ze swoim terapeutą, ale myślę że wyjdzie ci to na dobre. Odliczam godziny do kolejnej ulanej planszy BINGO ze słowami innymi niż "cytryna, prusak, test" tylko tym razem dodaj coś od siebie, nie musi to być "fapowy" kleks na środku planszy, ale żebym widział że wkładasz w to swoje serduszko.
@PatoPaczacz: Ja żadnej teorii nie dorabiam, interesuje mnie tylko jak można siedzieć i robić gówno plansze śledząc słowo w słowo, popierdywania kolesia którego się nienawidzi????? weź mi to wytłumacz. Albo nie, weź mi wyślij na PRIV (w końcu mamy RODO) twój wypis ze szpitala, na którym będą wypisane zaburzenia psychiczne, jakie u ciebie zdiagnozowali. Przestane cię oceniać i stygmatyzować, jak zrozumiem jak bardzo masz #!$%@? w dyni.
gdzie ja się z Tobą zgodziłem w ostatnim wpisie? Teraz pytam serio. To bardziej ty potwierdzasz moje słowa, że dorabiasz sobie teorie.


@lukaszb44: jak to napisałeś, "nadal sprytnie unikasz odpowiedzi na moje pytanie"... XD
Widzisz, jaka jest pomiędzy nami różnica: ja ani razu nie napisałem o Tobie personalnie nic. Bo Cię nie znam. Ty natomiast zdążyłeś określić mnie jako no-life'a, bezrobotnego-dorosłego czyj druszlaka który mieszka w piwnicy z mamą. Po czym