Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tldr rzuciłem dziewczynę przez byłych bolców

Elo muszę się wyżalić bo właściwie nie mam już komu. Ogólnie jestem przegrywem, mało znajomych w życiu mialem, jeśli już to podobnych do mnie, jedna dziewczyne na studiach 3 miechy z którą nie uprawiałem seksu, zaliczyłem dopiero na #roksa
Rok temu zmieniłem miasto i poznałem cudowną dziewczynę w tym samym wieku 25 lvl. Od razu się w sobie zakochaliśmy, oboje dobrze zarabiamy to zaczęło się moje cudowne życie, wakacje w ciepłych krajach, zwiedzanie knajpek, spełnianie swoich zaścianek i planowałem już wzięcie kredytu na małe mieszkanie i zaproponowanie mieszkania razem. Ogólnie sielanka
Na początku związku nie przyznałem się do swojego przebiegu, zmyśliłem 3 dziewczyny i parę przygód, ona powiedziała mi o dwóch chłopakach, jeden dłużej drugi krócej. Nie drążyłem lecz w czasie sylwestra dowiedziałem się o niej od znajomych że to nie była prawda. Okazało się że kiedys robiła loda "przyjacielowi" potem sama wygadała się o podobnej relacji na wakacjach. Strasznie się zezłościlem, przycisnąłem jej koleżankę i ona powiedziała o imprezach mojego kwiatuszka (dla mnie to juz badyl) na studiach, oraz o tinderze i innych badoo gdzie miała bardzo wiele przygód. Moja już była to potwierdziła i najgorsze że stwierdziła że co to zmienia, że wolała mi nie mówić bo bym się zezłościł. Dla mnie to chore że osoba którą kocham nad życie po jednej randce szła z jakimiś lamusami do łóżka.
Po rzuceniu jej, wspólni znajomi się ode mnie odwrócili (innych nie mam), stwierdzili że jakiś chory jestem. Od kilku dni ledwo żyje, z jednej strony wiem że wrócę zaraz do piwniczenia a seks znowu tylko jak zapłacę, z drugiej ciężko mi być z kimś kto w Hiszpanii głównie na klęczkach był, wciąż ją kocham i nienawidzę jednocześnie, nie mogę przestać o tym myśleć, o moich staraniach a ktoś po prostu ją ruchał i olewał. Da się zapomnieć, zignorować przeszłość partnerki czy już sobie darować i pozostać przy tej głupiej dla mnie decyzji?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 40
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

zaliczyłem dopiero na #roksa

zmyśliłem 3 dziewczyny i parę przygód

trafił swój na swego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym bardziej prawdopodobne, że ty załapałeś jakiegoś herpsa od divy, która miała 100 klientów w tygodniu, niż, że ona coś załapała od kilku normalnych chłopaków. Takich rzeczy się nie powinno zatajać typie, ona też idiotka. Narażacie się na różne choroby. Doedukuj się, dopiero później seks paniczku.
  • Odpowiedz
CynicznyPiwniczak: XD KAZDA laska która jest strawna z wyglądu #!$%@? się jak #!$%@? kiedy się jej podoba i przeżywa przygody typu obciąganie pały w kiblu. Po prostu one to lubia, a te co mówią, że nie i bzdury są brzydkie xD

W dzisiejszych czasach najlepszym rozwiązaniem jest wyłączyć całkowicie emocje, zapomnijcie w ogóle o czymś takim jak przywiązanie, miłość, zauroczenie u związki. Bawcie się go facet może długo.


@AnonimoweMirkoWyznania: ale bzdury.
  • Odpowiedz
AnalnaEkolożka: Pewnie ludzie myślą, że to bait. A ja byłem w identycznej sytuacji. Zmyślony przebieg i prawictwo z #!$%@?ą, a laska na to podawała się za dziewicę. Najpierw robiła mi awantury o moje przygody, których nie było, Ale takie awantury fest i ja ją przepraszałem i tak dalej. Mówiła, że ludzie powinni czekać na siebie, na tego jedynego itd. To w końcu się przyznałem, że właściwie to nic nie było, tylko
  • Odpowiedz
Jesteś #!$%@? i w dodatku hipokryta xD sam #!$%@? kłamie, ale jak ktoś jego oklamie to wielki książę na zamku obrażony, jebnij się w dekiel typie xD i daj namiary na była na badoo, chętnie skorzystam skoro wolna
  • Odpowiedz
Da się zapomnieć, zignorować przeszłość partnerki czy już sobie darować i pozostać przy tej głupiej dla mnie decyzji?


@AnonimoweMirkoWyznania: Miałeś doświadczoną laskę która z tego co piszesz Cię nie zdradzała, a Ty ją rzuciłeś bo kiedyś coś tam. W dodatku jesteś hipokrytą bo sam na rokse chodziłeś. Trzeba było testy na HiV zrobić i planować se życie, seks to nic niezwykłego każdy ma potrzeby ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli teraz była w porządku i nie złapała podczas przygód żadnego syfa, to czym się tak przejmować? Przeszłość to przeszłość, ludzie mają różną. Ty np poszedłeś na divę. I mogę się założyć, że jakbyś był chadem i miał taką możliwość to sam przeleciałbyś pół miasta i jeszcze był z tego dumny. Więc lepiej być z osobą która Cie kocha mimo jakiejś przeszłości niż zyć w samotności w przeświadczeniu że tak
  • Odpowiedz