Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tldr rzuciłem dziewczynę przez byłych bolców

Elo muszę się wyżalić bo właściwie nie mam już komu. Ogólnie jestem przegrywem, mało znajomych w życiu mialem, jeśli już to podobnych do mnie, jedna dziewczyne na studiach 3 miechy z którą nie uprawiałem seksu, zaliczyłem dopiero na #roksa
Rok temu zmieniłem miasto i poznałem cudowną dziewczynę w tym samym wieku 25 lvl. Od razu się w sobie zakochaliśmy, oboje dobrze zarabiamy to zaczęło się moje cudowne życie, wakacje w ciepłych krajach, zwiedzanie knajpek, spełnianie swoich zaścianek i planowałem już wzięcie kredytu na małe mieszkanie i zaproponowanie mieszkania razem. Ogólnie sielanka
Na początku związku nie przyznałem się do swojego przebiegu, zmyśliłem 3 dziewczyny i parę przygód, ona powiedziała mi o dwóch chłopakach, jeden dłużej drugi krócej. Nie drążyłem lecz w czasie sylwestra dowiedziałem się o niej od znajomych że to nie była prawda. Okazało się że kiedys robiła loda "przyjacielowi" potem sama wygadała się o podobnej relacji na wakacjach. Strasznie się zezłościlem, przycisnąłem jej koleżankę i ona powiedziała o imprezach mojego kwiatuszka (dla mnie to juz badyl) na studiach, oraz o tinderze i innych badoo gdzie miała bardzo wiele przygód. Moja już była to potwierdziła i najgorsze że stwierdziła że co to zmienia, że wolała mi nie mówić bo bym się zezłościł. Dla mnie to chore że osoba którą kocham nad życie po jednej randce szła z jakimiś lamusami do łóżka.
Po rzuceniu jej, wspólni znajomi się ode mnie odwrócili (innych nie mam), stwierdzili że jakiś chory jestem. Od kilku dni ledwo żyje, z jednej strony wiem że wrócę zaraz do piwniczenia a seks znowu tylko jak zapłacę, z drugiej ciężko mi być z kimś kto w Hiszpanii głównie na klęczkach był, wciąż ją kocham i nienawidzę jednocześnie, nie mogę przestać o tym myśleć, o moich staraniach a ktoś po prostu ją ruchał i olewał. Da się zapomnieć, zignorować przeszłość partnerki czy już sobie darować i pozostać przy tej głupiej dla mnie decyzji?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 40
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze: sam poszedłeś na roksę. Ona równie dobrze mogłaby powiedzieć, że brzydzi się facetów, którzy byli u dziwki. A Ty powiedziałeś jej o tym?
Po drugie: trochę śmieszne, aby obwiniać dziewczynę za to, że sypiała nawet z kilkudziesięcioma facetami zanim Cię w ogóle poznała. Przecież w tym nie ma nic złego.
  • Odpowiedz
CynicznyPiwniczak: XD KAZDA laska która jest strawna z wyglądu #!$%@? się jak #!$%@? kiedy się jej podoba i przeżywa przygody typu obciąganie pały w kiblu. Po prostu one to lubia, a te co mówią, że nie i bzdury są brzydkie xD
W dzisiejszych czasach najlepszym rozwiązaniem jest wyłączyć całkowicie emocje, zapomnijcie w ogóle o czymś takim jak przywiązanie, miłość, zauroczenie u związki. Bawcie się go facet może długo.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, ale masz do niej pretensje, że miała wielu partnerów seksualnych, a sam byłeś u prostytutki, a dla niej to może być nie do zaakceptowania.
btw nie wiem co wy macie z tym, że 25 latek jeszcze nigdy nie ruchał. Tym bardziej, że już jesteście jakiś czas razem ze sobą, to nie powinno mieć to już dla niej znaczenia. xD
  • Odpowiedz
OP: @maciorqa teraz dla niej pewnie nic nie znaczy bo udane mieliśmy pożycie, w sumie żałuję bo mogła to na początku powiedzieć, nie angażował bym się tak
@milnoexx i reszta wykopków: bardzo chciałbym żeby to był bait
@Lillygsxr nie chce cię niepokoić ale co 8 facet chodzi do dziwek, chodzą księża, ojcowie, mezowie, nie jestem z tego dumny ale od tego one są. Moja była bawiła się w dziwke dla funu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo dobrze zrobiłeś, ha Tfu na szlaufy, powinni zrobić obowiązkowy licznik puszczania się tak, aby żadna szmata nie mogła oszukiwac, ja na twoim miejscu bym się nią po prostu brzydził, zwykły worek na spermę
  • Odpowiedz
**Gardzę_cuckami**: @maciorqa: Być jeden jedyny raz u czyściutkiej divy, a #!$%@?ć pałę jakiegoś niemytego brudasa (który mógł mieć hiva, wzw, kiłę i inne) w zaszczanym kiblu, razy dziesiąt, to to samo wg ciebie obrzydliwy cucku?
@Lillygsxr:
@Asterling: A co miał powiedzieć? Miał się przyznać do prawictwa? Ty masz RiGCz w ogóle? Od razu by go wpisała na listę nieruchających...
@Stoned_Franklin: Co innego, gdy seks odbywa się w higienicznych
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale #!$%@? w glowie xD jakbym sie dowiedziała, że mój facet jest takim desperatem, że chodzi na #!$%@? to bym zwymiotowała na niego. Całe szczęście nie spotykam sie z takimi przegrywami jak połowa wykopu XD Może ona nie jest orleańską dziewicą, ale sory na taką nie zasługujesz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Klient dziwek poucza o normalności i obraża się, że WOLNA kobieta BEZ ZOBOWIĄZAŃ wobec nikogo, śmiała śmieć spotykać się z innymi WOLNYMI facetami i uprawiać z nimi seks ( ) albo bait ku radości wykopków, albo skrajny egoizm
  • Odpowiedz