Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Planuję zapuścić #broda albo chociaż #zarost, ale wychodzi tak jak picrel. I się zastanawiam, co z tym zrobić, czy przyciąć w niektórych miejscach (jeśli tak to w których?), czy zastosować jakiś preparat na porost (słyszałem o minoxidilu, ale kiedyś leczyłem trądzik i mam przez to suchą skórę, a słyszałem, że to też osusza skórę), czy walić to i golić na zero, bo nic z tego nie będzie i nadal wyglądać jak przegryw?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Planuję zapuścić #broda albo chocia...

źródło: comment_6aXfhj8dPwVDtrl6vOk9FPC0ECE0mXxD.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: na porost włosów na głowie polecam loxon, na prawdę działa i nic nie wysusza. Myślę że można i na brodę, potem to kilka razy zgolić żeby się utwardziły. Moja matka zrobiła sobie kempkę na środku czoła żeby sprawdzić czy działa i zadziałało xD
Jest wersja z receptą i bez. Z receptą jest mocniejsza, polecam
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ile masz lat?
Żeby zapuścić brodę potrzeba czasu, serio. Mi zaczęła gęstnieć i sensownie rosnać jak skończyłem 26-27 lat.
Żadnym gównem nie smaruj bo niewiele to pomoże a tylko #!$%@? w to hajs i jakaś sraka Ci może wyskoczyć na twarzy. Jak poczytasz co może przyspieszyć trochę wzrost to dowiesz się, że m.in. poziom testosteronu.
#!$%@? żelazo i dojrzej synu, a do tego czasu przycinaj ten koper bo wygląda jakbyś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania gol brodę jak najczęściej a i tak będziesz potrzebował czasu. Ja mogłem zapuscic zarost po 30 dopiero mimo że też chciałem wcześniej. Niestety nie każdy ma ten dar. Ale to w końcu przyjdzie cierpliwosci
  • Odpowiedz