Wpis z mikrobloga

Wieloma piłkarzami ofensywnymi gra mi się znacznie lepiej na engine niż na hajpowanym i wielbionym hunterze. Suarezy, Lewandowskie, nawet Ben Yedderem, który na brak dryblingu i zwrotności nie może narzekać - po wrzucaniu endżina mają zwinność baletnicy i w kluczowych momentach boost tych statsów robi dla mnie większą robotę niż speeda (ale też nie jestem typem który gra 'laga na jamiego', dla takich zawodników pewnie hunter i boost do szybkości przydatniejszy:).

A Wy mircy jaki styl dla napadziorów najbardziej lubicie? Tylko bez komentów, że zależy od zawodnika bo to jest oczywiste:) rozmawiamy tu o generycznym przypadku.
#fut
  • 16
@kurasso: jeśli napastnik ma tempo mniejsze niż 90, a jego główną rolą ma być #!$%@?, to cyk - hunter. Szczególnie że połowa obrońców w składach ma cień, więc trzeba wincyj tempa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kurasso: jak pace jest wystarczający to najczęściej daję dead eye, jak nie to zależy od pozostałych statystyk. przeważnie wrzucam hawk, ewentualnie hunter. Engine z reguły daję dla cm box2box.
@kurasso: jak najbardziej zdejmuje, w środku pola nawet nie umiem rozgrywać że sprintem, za to jeśli chodzi o jedno ostatnie odchodzące pytanie to te parę pkt pace jest kluczowe, czy zawodnik się urwie czy nie. Poza tym jak spojrzysz na statystyki takiego Sona to aż się prosi o Huntera i te 99 speed
@kurasso: w sumie to tak gram, ale ostatnio się trochę ogarnąłem. Mimo to uważam, że tempo niezmiennie od wielu lat (z wyjątkiem FUT14) jest najważniejszą statystyka tej gry. 70% moich bramek wynika z akcji, w których napastnik urwał się obrońcy i nie mógłbym sobie pozwolić na duet Ibrahimović - Kane w takim stylu gry.
@kurasso: No drybling jak najbardziej ma wplyw na szybkość z piłką, odpal sobie piłkę fortuny z bonusem do dryblingu, Salah biega szybciej niż na bonusie do szybkości :D