Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pisze ten post bo już od dłuzszego czasu nie moge znieść wysrywów spod tagu #przegryw i #polka
Content ten ma coraz większe zasięgi i kolejni nieświadomi mircy niszczą sobie życie i psychike przez czytanie tego i programowanie swoich podświadomych mózgów na porażke. Ostatni post kolegi programisty LINK jest tak oderwany od rzeczywistości, że postanowiłem interweniować. Być może uda mi się uratować chociaż jedną osobe.

Jesteście ofiarami wielkiego oszustwa.
Era konsumpcjonizmu, wszechobecny marketing i branding różnych korporacji wmówił Wam,
że bez paska od Bossa, zajebistego auta, perfumów CK, zegarka za 10 koła itd nie macie czego szukać u płci przeciwnej.
Że nie jesteście wystarczjąco męscy i fajni by zdobyć kobiete jaka Wam się podoba. Że trzeba być modelem, że by umawiać się z ładnymi dziewczynami.

Oglądanie w koło tych wszystkich reklam programuje mózgi w taki sposób, że przy każdym spotkaniu z kobietą analizujecie w głowie każdy swój ruch,
podkopując kompletnie swoją pewność siebie. "Czy Jestem wystarczjąco przystojny?","Czy mogę ją teraz przytulić?","co ona o mnie myśli","czy jestem wystarczająco dobrze ubrany""czy moge do niej napisać"
Tak naprawde to nie wasz wygląd jest problemem, tylko Wasza psychika. Na każdym kroku szukacie walidacji od kobiet, i to jest kompletny killer jakiejkolwiek chemii.
Laski szukają pewnych siebie facetów, a nie p--d, które potrzebują akceptacji każdego ruchu.
Wygląd i status majątkowy ma marginalne znaczenie, kobiety nie są tak płytkie jak faceci.

Załaczam kawałek hotseatu Tylera z RSD (mojego wielkiego idola i najlepszego coacha samorozwoju na świecie wg mnie) który ma 170 wzrostu, jest stosunkowo mało przystojny, do tego łysieje i jest rudy. Wg Was, powinien umżeć jako prawiczek, ewentualnie spełniać swoje sexualne fantazje z dziwkami.
Jemu jednak to nie przeszkadza w ruchaniu kilku nowych dziewczyn tygodniowo, i to takich dziewczyn, o których większość tutaj może pomarzyć.
Tutaj znalazłem jakieś jego randomowe podejście. Niestety wszystkie lepsze podejścia są niedostępne dla publiki, wiec polcam kupić i zobaczyć cały hotseat bo to Wam powinno bardzo otworzyć oczy. (jeśli jesteś naprawde biedny to znajdziesz w necie jak dobrze poszukasz, aczkolwiek polecam zapłacić bo to bezcenna wiedza)
https://vimeo.com/316684816

Tak więc, przedstawie Wam po kolei co trzeba zrobić że by być dobrym z kobietami,
oczywiście jest to moja opinia a wy możecie z tym zrobić co chcecie:
1. Czarnolistować wszystkie tagi typy #przegryw itd
2. Jeśli nie mówicie po angielsku, nauczcie się go w stopni komunikatywnym,
niestety nie ma w jezyku polskim zbytnio żadnych materiałów.

3. Zobaczyć szkolenie tylera "The Blueprint", jest ksiązka i szkolenie wideo, wybierzcie co wolicie, jeśli nie macie kasy to zaróbcie, ewentualnie ściagnijcie z torrentów.
Jest to podstawowe szkolenie, jeśli je przerobicie to zobaczcie Hotseat at home.
Najważniejsze koncepty to: self-amusement, be grounded in your reality, validation-seeking behavior, reactivness/non-reactivness

4. Znajdzcie winga, z którym będziecie regularnie wychodzić, niestety nawet poznanie teorii
nie zmieni zbytnio w Waszym życiu nic, jeżeli nie sprawdzicie tego w praktyce.
Jest pełno grup na fejsbuku (RSD+ nazwa miasta), ewentualnie są darmowe konferencje na które faceci
przyjezdzaja się spotkać i posłuchać w tym samym celu co wy: https://rsdfreetour.com/ (będę w Pradze 16 stycznia jak co)

5. Zaznajomić się z całą darmową twórzczościa Tylera na youtubie, jest też duzo innych instruktórów np Alexhimself, Derek itd
Jeśli macie obecnie dobrą sytuacje finansową, polecam pójść na bootcamp (koszt około 5 -10k zł). Zaoszczędzicie mnóstwo czasu.
Poza tym, jeśli zobaczycie na żywo jak ktoś podchodzi do obcej laski w clubie/na ulicy i po kilku godzinach wraca z nią do domu,
wasz mózg zaczyna wierzyć że to w ogóle możliwe, bo na początku moze mieć problem.

6. Stańcie się po prostu magnesem na ludzi, osobami z którymi każdy chce się kumplować,
kimś, obok którego każdy chce siedzieć na każdej imprezie.

7.Co do zaawansowanej wiedzy to też jest pelno ksiązek, np Pitch Anything, która opisuje jak rozmawiać z ludzmi że by wyzwalać w nich odpowiednie
neurotransmitery w mózgu, np dopamine czy noradrenaline która odpowiada za podekscytowanie.
Aczkolwiek nie polecam zawracać sobie tym głowy na starcie.

Oczywiście wygląd daje minimalną przewage szczególnie na początku, ale z mojego doświadczenia,
jeśli któś jest o 1% lepszy od Ciebie, to do niego kleją się kobiety nawet jeśli jest 5/10 a ty 8/10.
Gdy ja zaczynałem kilka lat temu, praktycznie każdy mój wing był mniej przystojny ode mnie, a i tak to na nich leciały kobiety, a nie na mnie.

Oczywiście po latach programowania Waszych mózgów przez media, reklamy i hollywodzkie romansidła, pewnie będziecie bardzo sceptyczni do tego co właśnie napisałem.
Gwarantuje Wam, że jeśli tylko widzielibyście to co ja, to każdy post pod tagiem powodowałby śmiech i politowanie.

Ja osobiście Tylerowi i rozwojowi swoich social skilli zawdzięczam praktycznie wszystko. Mam nieograniczoną ilość seksu i kobiet, które proszą mnie o spotkania.
W wieku 27 lat stałem się milionerem, i to tylko dzięki poznaniu odpowiednich ludzi, mam szczery i lojalny krąg przyjaciół na których moge zawsze liczyc.
Obecnie na 10 wyjść do clubu, 5 razy wracam z kobietą, i to nie są jakieś brzydkie laski tylko 8+/10.
Nie są to także jakieś zapalone imprezowiczki, często wracam do domu z normalnymi studentkami medycyny czy innych ambitnych kierunków.
z laskami które maja facetów i nawet się do tego nie przyznają. W skrajnych przypadkach dzieje się tak, że laska potrafi zrobić obcemu facetowi loda
na pierwszym spotkaniu, podczas gdy w żuciu go nie zrobiła swojemu facetowi.

Oczywiście nie każdemy zależy na chodzeniu do łóżka z wieloma kobietami, być może chcesz po prostu jedną wierną dziewczyne.
To jest oczywiście spoko, chociaż z doświadczenia powiem, że jeśli już staniesz się dobry, będziesz to wykorzystywał.

Natura jest bardzo okrutna, kobiety zawsze bedą czuły pociąg do meżczyzn alpha, nawet jeśli są obecnie zajęte,
nawet jezeli będą temu zaprzeczać, czy to się komuś podoba lub nie. Jest to po prostu efekkt milionów lat ewolucji i nie ma nic wspólnego z wyglądem zewnętrznym.
Macie oczywiście zawsze wyjście, albo stać się takim facetem samemu, ale położyć się i płakać, Wasza decyzja.
Macie jedno życie, postarajcie się go nie spie*dolić :)
Pozdrawiam wszystkich

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania:

W wieku 27 lat stałem się milionerem, i to tylko dzięki poznaniu odpowiednich ludzi, mam szczery i lojalny krąg przyjaciół na których moge zawsze liczyc.

Obecnie na 10 wyjść do clubu, 5 razy wracam z kobietą, i to nie są jakieś brzydkie laski tylko 8+/10.

A mogłem zacząć od czytania tego akapitu
Zakop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przestalem czytać w połowie. Może potem doczytam, jak rozchodzę tą żenadę xD
Pieprzysz jak typowy kołcz, każesz ludziom stawać na głowie by zaczęli wyrywać jakieś loszki. Typie, morda 9/10 i nawet nie musisz podchodzić, same się przykleją.
Mówisz o jakiejś pewności siebie, wychodzeniu do ludzi i oglądania poradników podrywania (co w samo sobie jest z-----e, ale dobra xD), a lwia część społeczności spod tego tagu to ludzie o różnych
  • Odpowiedz
Że trzeba być modelem, że by umawiać się z ładnymi dziewczynami.


@AnonimoweMirkoWyznania: w erze tindera, szalejącej hipergamii to prawda. No chyba ze jestes milionerem lub slawnym sportowcem/aktorem to tez masz wtedy na atrakcyjna kobietę.

Tak naprawde to nie wasz wygląd jest problemem, tylko Wasza psychika

xDDDDDDDDDDD na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie wygląd kolesia z 2:50 https://www.youtube.com/watch?v=kVB3ypWVu14 ani Chada z 3:10. To tylko
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

6. Stańcie się po prostu magnesem na ludzi, osobami z którymi każdy chce się kumplować,

kimś, obok którego każdy chce siedzieć na każdej imprezie.

Nie zamierzam się odnosić do całego postu, ale punkt 6 to akurat świetna rada. Niezależnie od płci ani tego czy szukamy partnera czy przyjaciół.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dawno nie miałem takiej beki z mirko wyznania

stary żeby w 2020 roku proponować komuś jeszcze filmiki z PUA to trzeba być srogo pie***niętym w łeb xD

te wszystkie RSD i inne głupie teorie już dawno zostały wyjaśnione i to jedna z największych ściem jakie istniały xD

dobre - ultra bogaty biznesmen ruchacz przybył na pomoc biednym przegrywkom na wykopie i ich oświeca, że wystarczy że będą ciężej pracować
  • Odpowiedz
dobre - ultra bogaty biznesmen ruchacz przybył na pomoc biednym przegrywkom na wykopie i ich oświeca, że wystarczy że będą ciężej pracować i też zostaną milionerami XD

stary żeby w 2020 roku proponować komuś jeszcze filmiki z PUA to trzeba być srogo pie***niętym w łeb xD


Rzadko się z Tobą zgadzam, ale tu pięknie wyjaśniłeś tego zarzutkowicza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@steppenwolf90:
  • Odpowiedz
Nie zamierzam się odnosić do całego postu, ale punkt 6 to akurat świetna rada. Niezależnie od płci ani tego czy szukamy partnera czy przyjaciół.


@Doomino: działa jeśli chodzi o przyjaciół i znajomych, z brzydką mordą jeśli chodzi o płeć przeciwną to nic oprócz pieniędzy ci nie pomoże, sprawdzone ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz