Wpis z mikrobloga

Sprzedawał ktoś kiedyś coinsy? Jeśli tak to gdzie i czy wszystko poszło bez zarzutu. Sam widziałem na razie tylko ofertę supercoinsow, 20zl za 100k. #fut
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan1czBartoz: allegro strony zagraniczne. Raczej bezpiecznie mało kiedy słyszałem że ktoś kogoś w wała zrobił. Normalnie za 100k teraz sprzedając prywatnie 35zl wezmiesz. Na ps4.
  • Odpowiedz
To teraz już całkiem nie wiem co robić :) czytam jeszcze coś w internetach na ten temat, ale na razie chyba jednak właśnie te supercoinsy, bo nawet w przypadku bana wysyłają cześć pieniędzy
  • Odpowiedz
@krsu: z supercoinsy tak samo możesz dostać jak i sprzedając prywatnie pod warunkiem że zrobisz to jak trzeba. Przecież samemu sprzedać tak samo jak na supercoinsy to jest proste jak yebanie.. Ty muslisz że na supercoinsy jak przelewaja?
  • Odpowiedz
@Pan1czBartoz: Rok temu sprzedawałem na allegro. Straszna orka z dzieciarnią - dzwonią, piszą, nie ogarniają ustalonych zasad handlu. Jak masz mnóstwo czasu i cierpliwości to tutaj wyciągniesz najwięcej hajsiwa. W tym roku wolałem oszczędzić sobie nerwów w zamian za kilka stów mniej i opchnąłem 3kk na supercoinsy. Konto działa cały czas i gram na nim bez problemu.
  • Odpowiedz
@iSpofforth: no użerka jest z kupującymi. Ale by przelac więcej niż 800k to trzeba trochę poświęcić czasu. Bana dostają najczęściej ci co się o niego proszą bo wiadomo zawsze możesz go dostać. Ale jak ktoś wystawia kartę złotą wartość 7k i ładuje Maxa po 3min od wystawienia JesCze wystawioną na 1h to nie ma się co dziwić. Wystarczy poobserwować tylko rynek by wiedzieć na czym to bezpieczniej zrobić i jak
  • Odpowiedz