Wpis z mikrobloga

Nie wiem dlaczego istnieje powszechny hejt/dystans do nas dziewczyn,które lubią dominujących facetów. Jestem typem dziewczyny,która na pierwszym miejscu u mężczyzny bierze pod uwagę dominujący charakter a zaraz po nim pewność siebie,towarzyskość (w sensie,że facet nie jest odludkiem i fajnie by było Jego znajomych poznać),oraz poczucie humoru. Będę szczera,że dla mnie facet z takimi cechami wygrywa nawet z największymi przystojniakami.

Mimo to wiele razy zostałam zjechana od innych lasek za to,że wybieram tylko tych dominujących tak jakby ta cecha była przez nasze społeczeństwo odbierana dalej jako "damski bokser" albo "chuligan".Skąd się to bierze ? Dlaczego ta cecha charakteru jeśli jakaś dziewczyna przyzna się,że lubi takich facetów jest z automatu uważana za gorszą ?
#rozowepaski
#zwiazki
  • 8
@JakTamCoTam co tu dużo mówić - faceci,którzy mają cechy przywódcze,są najgłośniejsi w towarzystwie,są za tradycyjnym podziałem ról w związku,są pewni siebie,odważni i są duszą towatrzystwa i dominujący wobec dziewczyn,używają żartów za które pierwsza lepsza feministka by ich zlinczowała.

Taki facet dla mnie niszczy wszelkie kryteria wyglądowe itd.