Wpis z mikrobloga

Janusz biznesu musi łatać dziury budżetowe i odlicza Ci środki czystości od wypłaty


@OSTROZNIE: śmiechy śmiechami, ale jak jakiegoś przedsiębiorcy nie stać na środki czystości do łazienki to jest już blisko punktu zamknięcia przedsiębiorstwa i lepiej niech zmieni taktykę, albo niech znajdzie gdzie te pieniądze tak ciurkiem uciekają skoro nie ma na takie podstawy xD
  • Odpowiedz
@Queltas w stracie czasu, który mógłbyś poświęcić na zawodowy rozwój.

zresztą, nigdy nie rozumiałam takiej logiki - pracujesz w zależności od czasu pracy, czy zadaniowo (nie ma zadań, nie pracuję)?
bo jeśli to drugie, to rozumiem, że mając zadań na 12h będziesz #!$%@?ł 12h?
czy to działa tylko w 1 stronę?
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: mamy do wykonania projekt na dany dzień, dopóki go robię nie dostanę nic innego do roboty. Robię na czas. Jak zrobię wcześniej to muszę "udawać", albo robić coś innego w międzyczasie, co wygląda na pracę.
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: mogę, tylko wiem ile roboty jest dookoła i ile zajmuje znalezienie czegoś nowego i jak potem to się mści na mnie, bo nagle każdy komu pomagałem przez pół dnia coś ode mnie chce, gdy swojej roboty mam po uszy. U mnie jest podział mniej więcej projektowy i manager projektu jest odpowiedzialny za rozdział zadań tak żeby całość była zrobiona, wiedzą co kto robi i ile mniej więcej to zajmie.
  • Odpowiedz