Wpis z mikrobloga

@haakenn: Też tankuję głównie na Orlenie nie tylko ze względu na Kubicę ale i aplikację mobilną, wtedy wystarczy zeskanować naklejkę na dystrybutorze i już mamy zapłacone. Super sprawa na omijanie kolejek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Można sobie też skonfigurować, że aplikacja od razu wysyła nam na maila fakturę VAT
źródło: comment_pQq9Ap4uXx1lyy5pQ3iMCfJPiJGt70Lf.jpg
@arturccc: orientujesz się czy na innych stacjach są podobne systemy? bo nawet nie patrząc na rabaty, faktury zbiorcze to taka oszczędność czasu że aż szok że nikt nie powiedział nam o takich systemach jak Biznes Tank wcześniej
@MGfilms: tylko u mnie na przykład ta aplikacja juz tyle razy zablokowała mi środki na koncie które miały pójść na opłatę paliwa że z niej zrezygnowałem.....

@orlen_lite jak to jest że w innych aplikacjach płatności to nie problem a tutaj ktoś tak kombinował że co chwila problem...
@MGfilms: podczas wykonywania transakcji wystepuje błąd którego efektem jest to ze srodki na koncie bankowym zostają zablokowane w kwocie odpowiadającej kwocie za paliwo ale transakcja nie jest finalizowana ze stacja benzynowa.

przez to musisz isc na stacje i zapłacić tradycyjnie za paliwo i czekać do dwoch tygodni az bank zwolni blolade na środki ktore oryginalnie miały pokryć koszt paliwa !

moj rekord? cztery nieudane transakcje kazda z nich blokowala kwotę na
źródło: comment_qJ0IgnzHDKFV6M9Gwr0mdaxe87oGYpZl.jpg