Wpis z mikrobloga

@spidero: A ty? Ja wiem że ona ma trapezowata glowe tak jak i wszyscy.Jeszcze przed ścieciem włosów wiadome bylo ze ma duza czaszkę.Ale te zdjecie jest przerobione i powieksza jeszcze bardziej jej dziwaczna głowe.Przegladalem zdjecia i filmiki z jej ogolona łepetyna i na żadnym z nich ta glowa nie jest aż tak kuriozalna.Polecam nie łykać wszystkiego co sie widzi w internetach.zwlaszcza teraz.Znajdź mi inne takie zdjecie.to odszczekam to co mówię.
@Kilroy888: naprawde jestes tepy. To szot ze streama, polecam obejrzec sobie stream z dnia scinania wlosow, glowa jest dokladnie taka jak na zdjeciu. Nie trolluj juz, jak sie pochyla to ma dokladnie taki kask jak siedzi wyprostowana nie widac tej deformacji, tyle w temacie
@tyt2121: @koza19921117: @spidero: Ok cofam wszystko co napsalem( ͡° ͜ʖ ͡°).Nie widzilam tego nagrania tylko zdjecia i inne nagrania.Moj umysl nie mogl zakceptowac prawdy i szoku potym jak pierwszy raz zobaczyl to zdjecie.sadzilem ze jest troche przerobione.Mialem wyparcie ze to niemozliwe by ona miala tak gigatyczna i dziwna czaszke.ale w sumie ona faktycznie moze byc z innej planety.
#!$%@? nadal jestem w szoku.ze to prawda