Wpis z mikrobloga

Jest na wykopie kilku śmieszków co pod zdjęciami aut które wrzucam lubią na pytanie od innego użytkownika gdzie zdjęcie przodu/tyłu (zależy gdzie był bity ( ͡° ͜ʖ ͡°)) napisać, że płynie w innym kontenerze.
Kupiliśmy jakiś czas temu drugą Corvettę uderzoną w tył i tym razem mieliście racje - tył przypłynął w innym kontenerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Corvetta 2017 rocznik, uderzona w tył tak jak widać. Jeszcze nie wiemy czy zrobimy relację wideo tak jak z tej zółtej, ale jakieś fotki z naprawy się pojawią, jeśli będziemy ją robić. Ogólnie udało się kupić cały tył auta, tak jak widzicie na zdjęciu. Tak, ktoś pociął Corvettę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Plan jest prosty, wyciąć całą wannę która jest uszkodzona i wkleić nową na swoje miejsce. Najlepszy sposób na naprawę. Łatanie elementu odpada, bo oprócz tego że brakuje jej fragmentów to straciła całą sztywność. Przy lżejszych uderzeniach można się o to pokusić, ale tutaj, jeśli auto ma być porządnie zrobione ta opcja nie wchodzi w grę.
Łatwo powiedzieć, ale trudniej zrobić, bo ten klej trzyma się naprawę mocno, największy problem będzie przy ramie auta na dachu. Kupiliśmy już sprzęt do wycinania szyb itp

Krótka relacja zdjęciowa w komentarzach, mam nadzieję że taka forma zdjęcia + opis też wam się podoba, bo mamy jeszcze projekt A3 2.0 quattro które będziemy robić na jakieś 400koni oraz oczywiście nasze 850i z którego również wam mogę wrzucić relację zdjęciową jak wygląda po blacharce.
A jeśli ktoś nie widział wczorajszego odcinka z Corvetty to zapraszam: KLIK

#motoryzacja #samochody #blkauto #corvette
BLKauto - Jest na wykopie kilku śmieszków co pod zdjęciami aut które wrzucam lubią na...

źródło: comment_Y1yiqhPMPpf6llXu9bLbj0wTsEV94SMO.jpg

Pobierz
  • 9
@BLKauto: może mi umknęło - czy gdzieś podawaliście koszt ogarnięcia całościowo takiej vetty - sprowadzanie i naprawy? Bez dokładności do złotówki, ciekawi mnie przedział - najładniejsza generacja (ʘʘ)