Wpis z mikrobloga

65/100

Wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy. A czego sobie życzę w 2020? Tego samego co w 19. Dużo meczów oglądałem, dużo jadłem kiełbasek na stadionie, bo bardzo je lubię. I dużo spałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zupełnie zaś poważnie, to był naprawdę dobry rok dla wszystkich fanów Ekstraklasy. Mieliśmy mistrza, którego nikt się nie spodziewał i walkę o niego do utraty tchu. Mieliśmy transfery, zwolnienia i zatrudnienia. Mieliśmy całą historię z Wisłą Kraków, Vanną Ly i Matsem Hartlingiem. Mieliśmy mądre (mało) i głupie (dużo) wypowiedzi najróżniejszych prezesów, piłkarzy i dziennikarzy. Mieliśmy dramaty i komedie w każdym z meczów, a najlepiej udokumentował to tag ekstraklasaboners. W tym roku skończymy ten sezon i zaczniemy kolejny. Wszystkim życzę więc jak najwięcej wygranych ich drużyn, żeby przekładało się to na trofea i występy w europejskich pucharach. Ale najważniejsze jest to, żeby Ekstraklasa dalej nas bawiła i ciekawiła.

Całej redakcji sportowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) okejki, a to jest garstka ludzi, ledwo 3, czy 4 osoby @6REY1MISTERIO9 @ZenonZawodowiec @Only_Mirko @LeBron_ bardzo dziękuję za zaangażowanie i pomoc. Życzę wam i sobie, żebyśmy okejkę robili jak najdłużej (a przynajmniej dłużej niż zapowiedzianych 100 odcinków), a może nawet tego, żeby udało nam się zmienić ją w coś większego. A nuż nam wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczęśliwego nowego roku wszystkim

Nie ma nic złego w pasjonowaniu się polską piłką ʕʔ

#ekstraklasajestokay #ekstraklasa #pilkanozna
Pobierz
źródło: comment_xIaj2s7PfU7Y4M60xb2Vj1Tari4Z3tQp.jpg
  • 1