Wpis z mikrobloga

Gdybym miał podsumować ostatni rok i ocenić, czy był dobry czy nie to stwierdziłbym, że jest rewelacyjnie #chwalesie

1. Poznałem dziewczynę, która kocham ponad życie i jeżeli wszystko będzie rozwijać się tak jak teraz, to zakończy się to na #mirkowesele
2. Mam całkiem dobrze płatna pracę, której póki co chce się trzymac, choc gdyby gdzieś dali mi z 500 zł więcej to bym odszedł bez większego żalu
3. Splacam swoje długi, które ciągną się za mną już od dłuższego czasu
4. Odzyskuje powoli spokój psychiczny, choć czasami mam jeszcze momenty załamania i niepewności

Ogólnie wszystko powoli układa się tak jakbym sobie tego życzył. Oby nic się nie z-----o, będę dążyć do tego by ta stabilizacja w życiu utrzymywała się.

Tego samego chce życzyć także i Wam - abyście odnaleźli się w tym padole łez, aby wszystko się Wam ułożyło, aby każdy spod tagu #przegryw ogarnął się i odnalazł swoja druga połówkę i ogólnie aby wszystkim Wam, Mirkom i Mirabelkom ułożyło się w życiu.

Przede wszystkim bądźcie szczęśliwi i zdrowi. Nic innego nie jest ważne.

Plusujacych zawolam za rok by powiedzieć, co zmieniło się u mnie i jak to wpłynęło na moje życie. I zapytam też Was o to samo.

Szczęśliwego Nowego Roku!

#sylwesterzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach