Wpis z mikrobloga

@mleczano Moim zdanie gówno jak #!$%@?, ale co kto lubi, podobno Scania Najlepszo. Do mieszkania tragedia, niby ładnie wygląda w środku, ale ergonomia zerowa. Jak dla mnie DAF jest dużo lepszy. No i wpieprza strasznie dużo oleju. Jakbym miał jeździć dłużej niż 12 dni, to bym się pochlastał.
@Majozen ok to nie zacheciles, ale zobaczymy. Mnie właśnie ten olej najbardziej drażni i spalanie rzędu 28-29 miesiąc w miesiąc, po 400000km podszkoczylo i w jednym i drugim a tylko Niemcy i beneluxy robimy, egzemplarze z 2015r, zobaczymy jak będzie z 480tkami.
Serwisy dafa ze względu na m.in. olej wychodzi prawie 1000zl więcej niż fh4 robiąc wszystko na oryginałach...
@mleczano jeśli chodzi o spalanie, to Mercedes bije wszystko na głowę, Scania pali od cholery. Robię tylko lotniska, rzadko mam więcej na naczepie niż 5-6 ton, a spalanie rzędu 24 litry na 100, to norma, gdzie głównie jeżdżę po Niemczech, Francja to głównie strzały do Paryża. Actrosem jeździłem po Polsce z ładunkami po 10-12 ton i spalanie nie przekraczało 22 litrów.
@Majozen czyli nie jest tak kolorowo jak to niektórzy mówią, bo mi sporo kierowców mówiło że scania oh i ah pod względem spalania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znajomy jeździ na wschód i actrosem wykręcił ostatnio 22l/100, to mówi samo za siebie.
Jeździsz w TAJ?
@Majozen aaa no to gites, TAJ skojarzyłem po tych lotniskach, często spotykam ich na Amazonach, ja uciekam bo u mnie za 15 minut północ, trzeba wytrwać jakoś tą sztywną imprezę, już chyba wolałbym pojechać w trasę ( ͡° ͜ʖ ͡°) szerokości