Wpis z mikrobloga

@marcin-kolecki: zmień gatunek gier, zagraj np w strategie, japońszczyznę czy samochodówkę. Jak przejdziesz wiedźmina to nie odpalaj ac bo jest podobne, tylko odpal np Europa universalis albo disco elysium.
I jak kasa to nie problem to kup konsole, zwłaszcza po zakupie switcha ludzie odnajdują znów radochę z gier :)
@marcin-kolecki:
Bezpośrednio po wiedźminie 3 też było mi sie ciężko wciągnąc w inną grę. Gry od ubisoftu to w ogóle słaby temat bo w tych ich otwartych światach jest bardzo mało unikalnej zawartości.
Zagraj sobie w coś niezbyt rozbudowanego ale z dobrą fabułą. Mass effect1-3, Portal1-2, Jedi Fallen Order. Tak żeby właśnie nie nudzić się chodzeniem i odchaczaniem jakichś znajdziek na mapie.
Tak żeby właśnie nie nudzić się chodzeniem i odchaczaniem jakichś znajdziek na mapie.


@vateras131: Wy tak szczerze mówicie? Przecież trzeci Wiesiek po kilku godzinach staje się typowym fedexem. Nabiłem 80+ godzin w tej grze tylko dlatego, że jestem wielbicielem prozy Sapkowskiego. Gra sama w sobie wymęczyła mnie momentami. Na szczęście dodatki są o niebo lepsze i nie przymulają.
@MartinCh:
Przynajmniej ma do zaoferowania fajną fabułę, klimat, muzykę, widoczki, dialogi. Te pytajniki też jakoś trochę łatwiej jest zignorować niż w grach, które rzucają ci w twarz % ukończenia więc nie robi się ich na siłę. Albo po prostu jestem fajnboyem i dlatego mi to w Wieśku nie przeszkadzało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vateras131: O udźwiękowieniu mam bardzo ambiwalentne odczucia. Z jednej strony to majstersztyk, który sprawia że przez pierwsze godziny czujesz się oczarowany, a z drugiej strony bardzo szybko staje się powtarzalny do tego stopnia, że zaczyna irytować po kilkunastu godzinach. Po prostu brakuje zróżnicowania. Każdemu rejonowi jaki odwiedzamy przygrywa ten sam motyw.
@TotalDisaster: posiadam PC i wszystkie współczesne konsole. Jak mi się spodoba jakaś gra w recenzji to kupuje, gram i mam radochę, nie przejmując się niczym :) mogę sobie przebierać w grach jak tylko chcę.
Nie plusuj, mam naprawdę głęboko zdanie kogoś kto ogranicza się do jedynego słusznego kawałka plastiku i nawraca ludzi na internecie :)