Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StajennyBelwederu: ale skarbówka może Cię najechać z zawiadomienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) tam jeden nierozwazny ruch i jesteś s---------y ze stanowiska ( ͡° ͜ʖ ͡°) z nim mogą zrobić biznes 2 rodzaje kontrahentów, albo przegryw, który i tak nic nie ryzykuje, bo nic nie ma, albo "gruba ryba", która ma zaplecze finansowe i doświadczenie z takimi ancymonami np. Wuwunio
  • Odpowiedz
@Jokkaa: @StajennyBelwederu:
Dominik i Budyn z kolegami probowali juz zarabiac na gadzetach zwiazanych ze Szkolna i sie na tym przejechali. Koszulki, kubki itp, musialyby byc naprawde dobre i smieszne, zeby ktokolwiek to kupil. Lukasz Cale Te mial pare fajnych projektow, ktore mogly sie dobrze sprzedac, ale zostal s---------y ze stanowiska, zanim wdrozyl je do produkcji, wiec sie nigdy nie dowiemy...
  • Odpowiedz
@StajennyBelwederu:
Akurat w wypadku dwoch pierwszych, nic sie nie sprzedalo, bo bylo c-----e (bluzy i tshirty z cytatami majora, b brzydkie, dziwaczna czcionka, zero grafik, same napisy- major wystepuje czasami w jednej z nich), a Lukaszka Zasranego s--------l Wykop, a nie Prezydent
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: wiem, dlatego napisałem, że jest to ryzykowny biznes (przez zmienność knura), ale dobry grafik i dobre cytaty to klucz do sukcesu (najlepiej wybierane w formie ankiety). Nie wiem kto jest twórcą tej grafiki, ale jest okuratna i taką bym nosił, ale jak umieściłby "całe te, całe te" i chciał za to kase to nich bankrutuje za taką profanację schedy intelektualnej po uniwersum
  • Odpowiedz
@Jokkaa:
Takie wlasnie byly bluzy Dominiczka Zasranego. Ta w ktorej czasem chodzi major jest jednolicie czarna z napisem Ogolem Cale Te powtorzonym 3 razy. Chyba sam major wymyslilby cos lepszego
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: coś mi się właśnie kojarzyło, ze były dla niedojebów. Jest wiele pięknych cytatów wypowiedzianych z ust potomka marszałka, a Ty jako stary wyjadacz powinienes byc w ekipie konsultacyjnej
  • Odpowiedz