Wpis z mikrobloga

Na sylwestrowe granie taki zestaw podróżny. W podstawce do Posiadłości jest kilka dodatków, pudło od Ulic mieści podstawki na potwory i jeszcze jakieś pierdy z Potworów w Tokio. Do tego jeszcze Zombicide: Czarna Plaga - będzie na miejscu, do którego jedziemy. Miał być jeszcze Catan na 6 osób, niestety dodatek utknął z zamówieniem na Harry'ego Pottera, który zaliczył obsuwę.

Czego nie biorę: Talisman (z tyloma dodatkami gra się za długo, poza tym graliśmy rok temu), Dracula (chociaż walczył do końca), Martwa Zima (aczkolwiek korciło mnie, bo kupiłem niedawno oba dodatki i można by zagrać na dwie kolonie), Nemesis (bo jeszcze się go nie nauczyłem) i This War of Mine (jak z Nemesisem). Zresztą nauczony doświadczeniem wiem, że i tak wszystkiego się nie ogra, więc wziąłem gry pewne i szybkie, a w Posiadłość część ekipy zagra po raz pierwszy.

Stwór zalicza chyba trzeciego Sylwestra, Sabotażysta chyba piątego, podobnie jak Potwory w Tokio.

#gryplanszowe #grybezpradu #planszowki
Pobierz
źródło: comment_2vRA4FJWGkOjf56IqVDsbQ75ixwpqyYP.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CKNorek: obawiam się że w posiadłość nie po gracie jak już ruszycie Zombicide - na tej grze można naprawdę kilka godzin spędzić.

Dobrze ze nie wziąłeś martwej zimy - po co wchodzić w kłótnie xD

Nie wiem jak z ekipą ale uważam że i tak za mocne tytuły jak na sylwka - chyba że zajadacze którzy lubią te klimaty to spoko. Jak ma to być tylko dodatkowa rozrywka to skupilbym się