Wpis z mikrobloga

@balbezaur: mi osobiscie bardziej podoba sie z zewnatrz, niz wewnatrz :) po drugiej stronie jest Scott's monument i posag niedzwiedzia Wojtka :)
W queen's garden sa szare wiewiorki (do ktorych mozna strzelac, bo to szkodniki wypierajace czerwone wiewiorki) ktore sa na tyle oswojone, ze da sie je poglaskac przy odrobinie cierpliwosci :)
Edynburg to piekne miasto :)
  • Odpowiedz
@3t3r: coooo..... Ja poszedłem w stronę zamku, byłem pogłaskać pieska w nos, byłem w Kawiarence J.K Rowling a to zdjęcie to jak wychodziłem z Galerii.

Nie wiedziałem o tych atrakcjach
  • Odpowiedz
@balbezaur: polecam tez ogrody botaniczne, sa spore, wstep wolny oprocz palmiarni, camera obscura, lokalne palace, niektore mozna zwiedzac od srodka, gora artura i jesli Cie to kreci to sporo katedr/kosciolow. Calton Hill mnie troche zawiodl.
Mozna tez wybrac Cie na zwiedzanie mostu (kiedys zamieszkaly) w stylu ghost hunt.
Polecam tez wpasc do chocolate tree na goraca czekolade, jest to kawiarenka przy malej rodzinnej fabryce czekolady :)
  • Odpowiedz
@3t3r: byłem na górze Artura. Było też muzeum medyny prywatne, camera obscura widziałem
Dziękuję! Niestety nie miałem więcej niż 4h. Na zwiedzanie dla siebie, więc wybrałem co najważniejsze
  • Odpowiedz
@polik95: warto, tramwaj z lotniska do centrum 30 minut, sporo atrakcji jest blisko centrum, jedyny problem to pogoda, niestety czesto deszczowo.

Polecam tez restauracje Yeni Meze, mila obsluga, kuchnia grecko-turecka, jest opcja uczta sultana, za 26£ za osobe (min 2 osoby) dostajesz 6 zimnych i 5 cieplych przystawek, 4 obiady i 3 desery, porcje oczywiscie mniejsze ale lacznie jest tyle, ze sie spokojnie najesz, idac z zona nie udalo nam sie
  • Odpowiedz