Wpis z mikrobloga

@Shagot: Zdjęcia i film pochodzi od niezależnych od siebie osób. Zdjęcia są zrobione za dnia a film bliżej wieczora / w nocy. Twój argument jest inwalidą.

Linki do zdjęć i filmu masz wyżej.
  • Odpowiedz
@PhoenixSoul: dla zarzutki ludzkosc widziala nawet lepsza organizacje ;) dla mnie fake dopoki sie kanceralia parafialna pod tym nie podpisze, albo jakis konkretny sukienkowy z ktorym mozna sie skonaktowac.
PS: film widzialem. niezabezpieczona gowno tablica gdzie kazdy moze przesunac magnesy na swoja kartke. szkoda nawet rozmawiac na ten temat.
  • Odpowiedz
@hu-nows: ale to jest rzymskie I, a więc zapewne chodzi o to że są wsi oznaczone jako I jako II i jako III, tak czasem na wsiach jest, czasem jest dopis kolonia, ale tu zapewne nie chodzi o konkretne gospodarstwo tylko o jakąś odnogę lub wieś Wichertów I
  • Odpowiedz
  • 0
@drlfw znajomy jest stolarzem w miejscowości pod Warszawą. Ksiądz zamawiał drzwi w firmie w ktorej pracuje. Szef wziął za nie 120tys, a ksiądz jeszcze dorzucił 20k dla 2 pracowników którzy te drzwi robili. Za hajs parafii baluj..
  • Odpowiedz
@oremi: chamstwo chamstwem.. tak jak Mirki wyżej pisali w małych miejscowościach proboszcz z ambony potrafi wyczytywać po nazwiskach kto ile dał pieniędzy
  • Odpowiedz
@hu-nows: @hu-nows: no to rodo się zgłasza i po zawodach, u nas ksiądz powiedział że nie może ze względu na rodo nawet powiedzieć przy zapowiedziach czy to panna czy kawaler, wdowa itp... także... a tu imiennie?
  • Odpowiedz
Czytając nie wiem czemu pomyślałem o #stonoga czyli kimś kto ma misję, tępi zło i robi zbiórki. O takim typie psychicznym. Ciekawe czy w seminarium robią jakieś psychotesty by takich odsiewać
  • Odpowiedz