Wpis z mikrobloga

Wichertowa 1 (Wichertów 1) to jedno gospodarstwo


@ericflat:
Raczej obstawiam, że Wichertów jest jakoś podzielony na "strefy". Zwłaszcza, że numeracja jest rzymska - tutaj jest Wichertów I, poniżej jest Wichertów III.
  • Odpowiedz
@drlfw: niby uczony a normalnie po Polsku nie umie pisać... skąd mu się kurde wzięło pisanie o sobie w 3 osobie (Wielka szydera z księdza - o ten fragment mi chodzi)....

Pomyśleć, że taka ciemnota jest na polskiej prowincji, że takiego klechy nie potrafią mieć w dupie bo to, że to jego pierwsza taka akacja to nie wierzę.
  • Odpowiedz
A tak w ogóle to wyślij to do Franciszka, on z tym walczy :D


@SkrytyZolw: w "centrali" takich zgłoszeń pewnie mają z 1000 codziennie, jakiś ksiądz musiałby naprawdę #!$%@?ć jakieś medialne przestępstwo żeby to do Franciszka w ogóle dotarło.. Nie widziałeś filmu Dwóch Papieży, na tym stanowisku człowiek męczy się samym przesiadaniem z helikoptera do limuzyny a gdzie tu czas i siły na czytanie donosów od plebsu
  • Odpowiedz
Widziałem podobną akcję kilka lat temu w mojej sąsiedniej parafii, w centralnej Polsce, więc nic mnie już nie zdziwi. Tam ksiądz zbierał co miesiąc "pogłówne" od parafian na remont dachu. Po roku wywiesił w kruchcie podsumowanie na jakieś 4 kartki z wypisanymi wszystkimi wsiami, a te, które nie chciały dawać, były na czerwono. Na dodatek, jak w gospodarstwie oprócz gospodarza był jeszcze dziadek i babcia z emeryturami, a żona pracowała, to proboszcz
  • Odpowiedz
Ks. proboszcz niby magister a stawia spację przed % i używa wielokrotnego wykrzyknika, chciałbym żeby to był tylko wygłup jakiegoś gimbo-ministranta
  • Odpowiedz
@drlfw jeśli chodzi o 2 pary drzwi to tutaj akurat 30k może się zgadzać, Drzwi frontowe dwuskrzydlowe dębowe (lity dąb a nie sosna wrzucona w srodek) kosztują spokojnie 15k, oczywiście wszystko zależy od tego jak wykończone, jakie szyby, okucia, jakieś frezy itd.
I jeśli to mają być drzwi od frontu i np. jeszcze jedne w przedsionku to zakłady stolarskie mogą tyle wołać.
  • Odpowiedz
@drlfw: taka kartke moze powiesiec kazdy na pare sekund. nie ma podpisu/kontaktu kto to sporzadzil zeby zweryfikowac czyli fake na 99%. przejdz sie np: po klatkach schodowych i np: spoldzielnie pod kazda glupota sie podpisuja (kiedy zamkniete, kiedy jakies kontrole instalacji) i mozesz to weryfikowac jak jestes podejrzliwy.
  • Odpowiedz
@drlfw: z każdą taką akcją jestem coraz bliżej #!$%@?ęcia sobie aktu apostazji, na razie staram się mieć na to wszystko wylane, ale tutaj to ręce i jaja opadają xD a potem zdziwko że się ludzie od kościoła odwracają, no kurła szok
  • Odpowiedz