Wpis z mikrobloga

Tinderze, jak ja cie urwa nienawidze.

W koncu trafilam na kogos z kim super mi sie pisalo. Jak nigdy. Zawsze te rozmowy sa takie wymuszone albo w ogole nie wiem co mam pisac tym moim rozmowcom. Tym razem bylo inaczej. Sam napisal pierwszy, rozmowa szla gladko, bez zadnego wysilku. Umowilismy sie na nastepny dzien na spotkanie. Pisal, ze bardzo sie cieszy, ze mnie pozna. No nawet milo mi sie zrobilo. I co? I jajco. Nastepnego dnia odwolal spotkanie krotkim, zdawkowym zdaniem. Bo mial impreze i przesadzil. Rozumiem, mi sie tez zdarza. Pociagnelam troche rozmowe i znow sie fajnie pisalo, cos tam mowil, ze mi cos opowie jak sie spotkamy, bla bla bla. W pewnym momencie po prostu przestal odpisywac. Myslalam, ze potem sie odezwie czy cos, ale noł fakin łej. Dzis caly dzien ciszy a myslalam, ze jak sobota nie wypalila to chociaz sobie w niedziele pojdziemy na kawke czy cos.

Nie mam juz sily do tej aplikacji.

Niebiosa, zeslijcie mi jakies nowe znajmosci, zebym nie musiala szukac po tych durnych appkach.

#tinder #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 80
  • Odpowiedz
@pregunta: Możliwe że to był jakiś miras przegryw co używał fake zdjęcia by w ogóle móc pisać z różowymi. Dobrze ci się pisało, facet fajny, ale pewnie jest brzydki, więc musi używać zdjęć z neta by jakaś dziewczyna chciała z nim gadać.

Tak to już jest, że przegrywi są fajni i lubiani przez dziewczyny w momencie jak różowa nie widzi z kim gada.
  • Odpowiedz
@pregunta: Może to ghosting, a może rzeczywiście przejechał go samochód. Nigdy nie wiesz. Ile było sytuacji, gdy ktoś się żalił że mu apka pary posuwała, albo jakiegoś buga miały że wiadomości nie dochodzą. Warto od razu na inne środki komunikacji przechodzić.
  • Odpowiedz
  • 5
@pregunta nie ma się co przejmować. Mi się to zdarzyło z 10 razy, z czego 2 razy dziewczyny przestały odpisywać po spotkaniach trwających kilka dobrych godzin, które przebiegały wręcz idealnie. Idzie się przyzwyczaić.
  • Odpowiedz
@pregunta: oho rozumiem koleś frajer ale mam pytanie - czy wpadłaś na pomysł by samej zagadać? Czy może jednak wychodzisz z przeświadczenia, że to facet ma wszystko ogarnąć? Cały czas zaczepiać i Tobie korona spadnie by zwykle hej w ramach zaczepki napisać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pregunta: może trafiłaś na mojego kumpla? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ma tam fake konto, bo jak to powiedział "lubi sobie czasami z kimś popisać". Pewnie takich osób jest więcej. Jak koleś na zdjęciu jest jakieś 8/10 to może tak być
  • Odpowiedz
@pregunta: nie chce mi się wierzyć, że gościa spotkało to samo, ale ja jak jeszcze tinderowalem to miałem coś takiego jakby mi crashowalo cała aplikacje i całe konto, tzn miałem wszystkie pary, pisałem do nich, a one nie widziały co ja do nich pisze lub w ogóle jakbym ja usuwal parę, mnie dało się wyszukać w przesuwaniach i nowa para mogła do mnie pisać, ja do nowej pary też, a
  • Odpowiedz
@pregunta: ludzie się do siebie nie przywiązują tak jak kiedyś. Coś nie pasuje to przewijasz w lewo i następny.
Jeśli znajdziesz kogoś przez Internet to musisz się liczyć z tym, że ta osoba kiedyś cię przewinie w lewo.
  • Odpowiedz
@FenrisVonUlfer: no ale skoro ostatnio przerwal rozmowe w trakcie bez slowa to tez nie chce sie narzucac, tym bardziej, ze jak odwolal spotkanie to ja pociagnelam rozmowe za jakis czas, bo on tylko powiedzial, ze jednak nie da rady i nara
  • Odpowiedz