Wpis z mikrobloga

@marysiaaa: Nie no logiczne. Jak już się wsztyscy zorientowali, że to program zrobiony pod Kamila, to zaczęli turbodrzemki przeplatać z opowiadaniem, jaki to Kamil jest zły, chory psychicznie i czego to nie zrobił. A szczytem ich kreatywności stało się ułożenie infantylnej piosenki. Nikt nie wpadł na to, żenby po prostu przestać zaklinać rzeczywistość i zacząć przedstawiać siebie w jak najlepszym świetle.
@marv0oo: wczoraj to czytałam, nie pamiętam wszystkiego. akurat traktowani byli równo. to co udostępniam nie jest równonaczne z tym co myślę!! chcialam tylko pokazać profil osboby na ig i jego zawartość. czego niektórzy nie rozumieją totalnie.i to jeat przykre.
@marysiaaa: nie no nudy, nudy! "Wszystko ustawione, my znamy prawdę"... bez jakiejś gracji, fanfarów. Jak chcieli spisek to z kopyta, a nie jakieś cienkie jak sik pająka domysły... ja się nie dziwię, że ci ludzie nie wygrali tego programu skoro nawet ich knucie jest ograniczone tylko do tekstów na poziomie NCP z gry rpg. Zero finezji czy polotu. Ludzie z poprzedniej edycji by ich zgnietli mentalnie, różnica poziomów ewidentna, a przewaga
@marysiaaa ja np. chętnie czytam, co się dzieje u dawnych mieszkańców, zwłaszcza w temacie teorii, której jestem mocną zwolenniczką (Kamil to wg mnie podstawiona osoba w BB/agentus) - także wszelkie dowody, które umacniają tę teorię - są jak dla mnie bardzo mile widziane ;)

psycholka? ja zostałam Twoim alter ego hehe ( ͡º ͜ʖ͡º)

to jednak nie jest tag #kamilmoimbogiem a #bigbrother do jasnej... ciasnej ;) także
@Moniaaaa: ja akurat jestem teamKamil, ale rożnie się piszę o nim i o Ewie więc tez lubie poczytać różne teorie na ich temat i tematy innych mieszkańców. I jestem w szoku, że ktoś mnie za to zaatakowal..