Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czesc motomirki. Zawsze jarałem się #4x4 #offroad ale że względu na młody wiek nigdy mnie na to stać nie było. Człowiek dorasta i hobby wraca z tym, że chciałbym zacząć.. wlanie tylko jak ? Kupić auto? Znaleźć jakiś klub ? Jest tu może ktoś aktywny w offroad i mógłby odpowiedzieć mi na kilka pytań ? Najlepiej #lublin
  • 15
@Mordziaty: No to masz idealną bazę pod zabawę w offroad. Na co dzień śmigasz normalnym autem jak normalny człowiek i wtedy możesz zaszaleć i kupić sobie jakąś zabawkę już bardziej pod upodlenie w terenie. Można sobie wtedy pozwolić na opony MT, stalowe zderzaki, wyciągarki, furę która wygląda jak po kolizji xD
@Mordziaty: Możesz poszukać jakiegoś Jeepa XJ, Navary D22, LR Disco albo Japońskie wynalazki pokroju Jimny/Samuraja. W tych pieniądzach dostaniesz też pewnie Frontierę, tylko pewnie wszystkie będą już zardzewiałe XD Z Patrolem to pewnie by się udało, ale na styk. Polecam patrzeć po popularnych autach chociażby z fotek z amatorskich przejazdów offroad, żebyś mógł potem łatwo dostać części do przeróbek. Do Suzuki, Jeepa, LR łatwo dorwać stalowe zderzaki, płyty do wyciągarek i
@Antlioon: @Mordziaty: Nie kupuj Nivy ja Kupiłem i non stop się coś #!$%@? czy to za 3 zł czy za 15 ale szału można dostać.
Jeśli chodzi o wybór auta to powiedz co chcesz nim robić, czy turystycznie czy też się kopać po lasach i wyciągać wyciągarką z błocka czy robić triale gdzieś.
@Mordziaty: Pajero. Kumpel kupił ostatnio za 7000, dołożył ze 3 na naprawy, wyciągarki itp. Teraz prawie codziennie w terenie. Od Bochotnicy po pojezierze. Porysowany już nieźle, ale tak miało być.
Też się zastanawiał nad Nivą, ale po jazdach próbnych zdecydowanie na korzyść Pajero.