Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kurd3: @MaddoxX1911: po prostu hobby to nie jest dla mnie rzecz którą robi się na pokaz. Z niewieloma osobami fajnie mi się rozmawia ale jak już trafię na kogoś o wspólnych falach to wątek o naszych hobby się płynnie wplata w rozmowę.

Jakie masz hobby? Filmy, seriale, gry xD Jakie masz hobby? Motoryzacja, bo przeglądam auta na OtoMoto gdy nie mam co robić albo olej wymieniłem w ubiegłym tygodniu xd
@MaddoxX1911: no właśnie najlepsze są rozmowy, że jakoś tak same się toczą. Tak jak o, my teraz. Ktoś rzucił opinię, ktoś się odniósł w komentarzu.

No ale, jak wspominałam, mogę nie być najlepsza w doradzaniu, bo chyba nie umiem w tindera
@MaddoxX1911: ja tego inaczej nie potrafię wyjaśnić, ale: jest durne. Na żywo nikt go w normalnej rozmowie na dzień dobry nie zadaje. I z nim jest o tyle problem, że to pytanie zrobiło się dla mnie zwiastunem tego, że rozmowa się nie sklei za bardzo. Zazwyczaj dialog przebiega mniej więcej w taki sposób. "Czym się interesujesz?" "Uwielbiam jazde to górach na rowerze, nie mogę się doczekać następnego sezonu" "aha, fajnie, ja
@itaknici: Z tego wynika, że jesteś jedną z tych księżniczek "zaskocz mnie śmieciu to może ci odpiszę". Jak ktoś ma profil z samymi zdjęciami twarzy to jak masz zacząć rozmowę. JAKOŚ TRZEBA. Proste pytanie do znalezienia punktu zaczepienia rozmowy. Punkt wyjścia do dalszego rozwinięcia rozmowy. Serio nie wiem co jest złego w tym pytaniu. Jedynie to, że zadaje je większość normalnych ludzi którzy chcą zagadać do osoby o której kompletnie nic
@MaddoxX1911: no tak, jestem w stanie to zrozumieć. Tylko tak działa ten portal, że poznają się kompletnie obcy sobie ludzie i to naturalnie samo wychodzi, że rozmawia się od podstaw do głębszych tematów. Ja zawsze poznawałem dziewczyny na żywo i tam było łatwiej o normalną rozmowę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MaddoxX1911: @Mleko: ja nie odrzucam kogoś przez to pytanie ale mnie ono denerwuje, bo w sumie to nie wiadomo jak na nie odpowiedać. Nie jest ale jednak jest dziwne.

Ja osobiście mam pewne kryterium po którym poznaje że ta osoba nadawałaby się do związku ze mną. Pisze zaczepiając o opis, zdjęcie w taki sposób aby od razu rozpoznać pewne cechy i to się udaje. Sam jestem taką ksiezniczką, bo szkoda