Wpis z mikrobloga

@LilyOfTheValley: Bardzo dobrze ze nie zdecydowałaś się na pójście na sylwestra z którymś z niechcianych facetów. Byłoby to złe dla nich, a przede wszystkim dla Ciebie.
Niemniej ludzie tutaj piszą przykre rzeczy, bo sami nie posiadają żadnego zaproszenia i Twoje narzekanie nie ma dla nich sensu.
Ciekaw jestem czy w swojej desperacji poszliby na sylwestra z dziewczyna, która zupełnie ich nie pociąga, wręcz odpycha ( )
@choochoomotherfucker

Nie idę w tym roku nigdzie na Sylwestra i mi smutno, co z tego, że miałam 2 propozycje


Bedna p0lka pokrzywdzona, bo chciałaby 10 propozycji i przebierać. Ja nie dostałem żadnej. Wiesz jak to dla mnie wygląda? "Tego wieczoru nic nie zjem i mi smutno, co z tego, że 2 spermiarzy chce dla mnie gotować ehhh" no #!$%@? najgorzej

No tak, lepiej spotkać się z kimś na siłę


Niech #!$%@? zamieszka
@Cauchemar7: Przeciwieństwem samotności jest spotykanie się z kimś, kogo lubisz. Życzę Ci, żeby kiedyś zarywała do Ciebie dziewczyna, która Ci się nie podoba i od której niczego nie chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dostałam kosza kilka razy (tak, różowe też bywają odrzucane! szok, nie?), raz musiałam powiedzieć facetowi, który chciał czegoś więcej, że nic z tego nie będzie i do dzisiaj czasem mnie to boli. Niby to
@Cauchemar7: Jest zasadnicza różnica między „koleżanka do przytulania” a kimś kto zrobił pierwszy rok w stronę czegoś więcej.
Załóżmy ze masz koleżankę, aspirująca na miano przyjaciółki i cenisz sobie jej towarzystwo, rozumiecie się świetnie, ale nigdy nie pomyślałbys o niej jak o partnerce, po prostu, tak czasem jest, bez względu na aparycje. No i siedzicie sobie rozmawiacie o trudnych rzeczach, zwierzacie się, ty chcesz ja przytulic na znak wsparcia, a ona
Nie jestem w stanie wyobrazić sobie sytuacji, w której kobieta nadaje się dla mnie na koleżankę (miło się z nią gada i w ogóle) i jest przeciętnej urody, a jednocześnie nie jestem w stanie pomyśleć o niej jako o partnerce. Jak dodasz do tego, że ja się podobam jej, to już w ogóle.


@Cauchemar7: ja sobie wyobrażam bez problemu, facet może być przystojny i fajnie nam się rozmawia, ale czuję że
Bo jesteś kobietą i twoje życie jest wakacjami, a jednak narzekasz


@Cauchemar7: co Ty możesz o mnie wiedzieć? Może przy moim życiu Twoje jest wakacjami, to że łatwiej mi znaleźć faceta, czy narzekam na samotnego sylwestra to nie oznacza, że wszystko mi się układa ¯\_(ツ)_/¯
Bo jesteś kobietą i twoje życie jest wakacjami


@Cauchemar7: A no tak, kobieta nie ma prawa mieć depresji, kobieta nie choruje, kobieta nie ma prawa mieć ciężkiej sytuacji życiowej, kobieta nie wie co to znaczy kochać, kobieta nie musi zarabiać na swoje utrzymanie. Przecież wystarczy dać dupy (co dla kobiety to jak oddychanie!) i wszystkie problemy rozwiązane.