Wpis z mikrobloga

@asdfghjkl: To, że powstanie trzeci sezon jest bardziej, niż pewne, zważywszy na zakończenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda, że ten serial jest tak mało doceniany i niezbyt popularny - chociażby na wypoku. Może się wydawać, że to typowa głupia, amerykańska komedyjka romantyczna i to chyba ludzi zniechęca do obejrzenia.

No i You 2 > wiedźmin
@asdfghjkl: No tak. Ale zwroty akcji w drugim już motzno wbijają w fotel. Naprawdę wspaniałą robotę zrobili. Można powiedzieć, że to już bardziej hollywoodzki serial, wyróżniający się od większości najnowszych netflixowych produkcji. Miła wiadomość ten trzeci sezon. Myślałam, że już definitywnie skończą historię Joego. Dzisiaj skończyłam oglądać i zastanawiam się, co teraz ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dawno nic mnie tak nie wciągnęło
@ProResHq: Mam tak samo. Bardzo mało oglądam filmowe i seriali i na ten trafiłem w zasadzie przypadkiem. Obejrzałem pierwszy sezon jak wyszedł i bardzo mi się spodobał. Drugi to jednak miazga co dziwne bo zazwyczaj jest równia pochyła a tu takie zaskoczenie. Aktorsko też świetnie. Szczególnie główna rola
@asdfghjkl bałem się, że zwiastun (oglądałem kilka dni temu) za dużo powiedział. Myślałem, że to będzie ogrzewany kotlet i znów będę kibicował psychopacie, który w wyniku miłości zabija ludzi. Nie jest tak?