Moją pasją są wyścigi, kupię sobie zatem bolid i będę trenował w mieście, bo torów jak na lekarstwo. Bo moja pasja jest ważniejsza od waszego bezpieczeństwa i komfortu
Najgorsza leśna patologia zaraz obok śmieciarzy. Jednych i drugich po złapaniu zaganiać do robót porządkowych na pobojowiskach jakie urządzili z koleżkami.
A potem się tacy idioci dziwią, że ludzie rozciągają stalowe linki między drzewami...
@umgebung: To prawda, acz bezsilność ludzi oglądająca i doświadczająca zniszczenia jakie sieją te patusy w lasach pcha niektórych w takie drastyczne „środki zaradcze” - akcja rodzi reakcję. Sumarycznie to ta hołota na quadach czy crossach jest sobie temu winna - chociaż sam na takie przeciwdziałanie w ogóle bym się nie zdobył, bo uważam je za skrajnie niewłaściwe - Nie dziwi mnie to jednak w żaden sposób.
Kolejne Znalezisko tego typu, i w komentarzach po raz kolejny objawiają się imbecyle piszący o zastawianiu "pułapek" na motocyklistów i jeszcze większe grono imbecyli które plusują takie wpisy. Moim skromnym zdaniem takich kretynów należy wręcz sterylizować, aby ich głupota nie rozprzestrzeniałą się na przyszłe pokolenia.
Jeden z was idioci, powiesił taką linkę w lesie pod Wrocławiem, i podczas rowerowej przejażdżki wjechała w nią moja dziewczyna obecnie żona. W wyniku czego wylądowała na
@kawuel: Dopóki nie będzie możliwości ukarania takich motocyklistów, to ludzie będą stawiać pułapki. Jak ktoś codziennie słyszy warkot silników pod domem i widzi rozwaloną ściółkę albo uprawy a wszystkie zgłoszenia na policje kończą się brakiem możliwości ustalenia sprawcy, to bierze sprawę w swoje ręce.
Co z tego, że leśniczy postawią fotopułapki, jak jedyne co zobaczą na nagraniu to gościa w pełnym kasku na sprzęcie bez rejestracji i jedyne co będą mogli
z tego co pamiętam, co za latanie dronem w strefie parków narodowych jest po prostu 10 tys kary, jakby rząd wpadł na genialny pomysł, że za uciążliwe hałasowanie w obszarze leśnym, zaśmiecanie czy nieodwracalne niszczenie runa leśnego, była taka sama kara to może by się nauczyli.
@viNci_: nie nauczą, bo problemem jest ich złapanie. Motocykle niedopuszczone do ruchu, bez tablic, a na głowach kaski. Nawet jak nagrasz i zgłosisz, to nikogo nie znajdą. Pozostaje tylko obywatelskie zatrzymanie, ale oni jeżdżą w grupach, mają kaski i premedytację by uciec przed karą.
@Izanagi013: niby nie, ale jak chodzisz pieszo po lesie albo jedziesz rowerem po ścieżce to nic Ci nie grozi co nie? Czyli wiesz, że jak wpakujesz się motocyklem do lasu, to może stać ci się krzywda, bo jakiś nieszanujący cudzego życia, ale szanujący swój spokój Janusz mógł zastawić sidła? Mimo to chcesz do tego lasu wjechać wbrew przepisom, rigczowi i ryzyku jakie ten Janusz stwarza? Sry, ale dobór naturalny bardzo mocno
@Izanagi013: ja niczego nie usprawiedliwiam. Myślę tylko, że skoro ja, aktualnie nie jeżdżący na motocyklu wiem o takiej patologii, to ludzie w temacie powinni być tym bardziej świadomi. Jak są świadomi i nadal jadą do lasu go niszczyć, hałasować i łamać prawo, to jednak część odpowiedzialności leży po ich stronie. Widzisz wystarczy nie niszczyć lasu.
Komentarze (213)
najlepsze
Żaden z was nie ogarnia, gnoje
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
A potem się tacy idioci dziwią, że ludzie rozciągają stalowe linki między drzewami...
Jeden z was idioci, powiesił taką linkę w lesie pod Wrocławiem, i podczas rowerowej przejażdżki wjechała w nią moja dziewczyna obecnie żona. W wyniku czego wylądowała na
Co z tego, że leśniczy postawią fotopułapki, jak jedyne co zobaczą na nagraniu to gościa w pełnym kasku na sprzęcie bez rejestracji i jedyne co będą mogli
Komentarz usunięty przez moderatora
@typowyhomar: za wykroczenie?