Wpis z mikrobloga

znajomości procedur lotniska, typu samolotu , procedur linii i przede wszystkim procedury startowej mozna tylko gdybać


@PsychiatraRadzi: w praktyce chodzi tylko i wyłącznie o to by być jak najkrócej w jakimś tam zakresie wysokości, chodzi o hałas.
  • Odpowiedz
@ntdc: ja miałem okazję robić nocne fotki z płyty lotnika to prawie mi się udało zrobić samolot a za nim właśnie taki pas świetlny. Prawie, bo oczywiście jestem dzbanem i zapomniałem zabrać wężyka spustowego, więc musiałem odpalać z samowyzwalaczem a zaspałem moment gdy samolot na pasie zaczął się rozpędzać :( i niestety dodając czas na wyzwolenie migawki to samolot był już w połowie kadru, gdy zacząłem naświetlanie :/
(zdjęcie wrzucam
L.....t - @ntdc: ja miałem okazję robić nocne fotki z płyty lotnika to prawie mi się ...

źródło: comment_J2bb75uT8lYZwdHWwF7w1O3dA7QytE23.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
jak ja nienawidzę tego momentu podczas startu


@boguchwal: Drugie na liście co uwielbiam. Na pierwszym miejscu są turbulencje. Mam banana na twarzy jak wszyscy srają w pory a ja się cieszę jak trzęsie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kmik: Ty tak serio? Przecież te zdjęcia to jest kilkanaście sekund po starcie? Jaka zmiana biegu? Jedynie co to po starcie po jakimś czasie, następuje redukcja prędkości ze startowej na climbing.
  • Odpowiedz