Wpis z mikrobloga

zastanawiam się mocno nad zakupem xbox'a.
rozumiem, ze jak skorzystam z tego sposobu na 4miesiące game pass ultimate to mam możliowść gry sieciowej, tak?

są w ogóle jakieś ciekawe gry multiplayer poza fifą? jakieś survivale czy rpg?
#xbox #konsole
  • 11
  • Odpowiedz
@albercik_ Game Pass Ultimate to połączenie Game Passa i Xbox Live Gold zatem będziesz miał możliwość gry po sieci. Co do gier to jest tego masa. Co prawda nie ma za wiele exclusivów na tej platformie, ale gier i tak sporo że ja mając Xboxa już 4 lata nadal ogrywam zaległe tytuły. Co do samego sprzętu to jak masz trochę więcej kasy to polecam One X. Sam się przeniosłem z One S
  • Odpowiedz
@Aztec26626: nie tylko multiplayer, ale chetnie pogralbym w cos z innymi, zywymi graczami. zawsze np na kompie chcialem pograc w jakis survival typu dayz ale nie ruszalo na moim sprzecie

@Szakaszaka1995: one x odpada, nie bede uzywal tej konsoli az tak czesto a i telewizor tez mam budzetowy wiec pewnie nie wyciagnalbym wszystkiego z urzadzenia

jeszcze pytanko, zakladajac ze kupie konsole + dodatkowy pad. cos jeszcze powinienem do tego dokupic?
  • Odpowiedz
@albercik_ Wszystko masz w zestawie. Tak się składa że jestem posiadaczem Xbox one S od wczoraj xD. Kupiłem sobie abonament za 4 zł i ogrywam Metro Exodus, klimatem chyba pasuje.
A co do kupna Xboxa, wysledzilem tą okazję z francuskiego Amazona za 470 zł, niestety zgapiłem i nie zauwazylem że był kod na 100 euro za 330 zł, to obniżyłoby wartość z 470 na około 400 zł. W pakiecie masz gry, które
  • Odpowiedz