Wpis z mikrobloga

@lech1991 o #!$%@?, zainstalowałem jakiś czas temu bo zmienialem phona i rzeczywscie po wejściu w acr brak nagrań rozmów ( _) niby mogę sobie nagrywać rozmowy na miui przy połączeniu bo mam ikonkę do nagrywania ale wolę jak samo z automatu nagrywa
  • Odpowiedz
@johnymielony69: z tego co wyczytałem nakładka w MIUM posiada tę funkcję domyślnie, co jest wyjątkiem, bo Google to blokuje, stąd w Pie dotychczasowe zewnętrze apkie działają. Czyli ACR w wersji Unchained też już nie działa, sprawdziłeś?
  • Odpowiedz
Temat u mnie świeży, bo z dzisiaj. Wersja ACRPROv32.9 unChained działa. Polecam dodać do autostartu, a jako źródło dźwięku ustawić "automatycznie"
  • Odpowiedz
Polecam dodać do autostartu


@ketsalkoatl: Dzięki, tylko dopytam - co masz na myśli przez powyższe? Jest opcja autostartu apki wraz ze startem Androida, czy chodzi o automatyczny start nagrywania przy rozpoczęciu każdej rozmowy?

EDIT: I czym jest właściwie wersja 'unchained'? Czy ona zawiera w sobie funkcje Pro?
  • Odpowiedz
@lech1991: po wejściu do ustawień głównych telefonu > zarządzaj aplikacjami > acr > i haczyk przy autostarcie (Andorida). Wersja unChained wydaje mi się, że zawiera funkcje pro (backup do chmury, zamiast numerów telefonów wyświetlają się nazwy kontaktu i jeszcze kilka innych zapewne)
  • Odpowiedz
A żeby być w stu procentach pewnym, że aplikacja działa w tle, to polecam zaznaczyć opcję "monit o zachowanie nagrania" (stałe powiadomienie w belce głównej jest raczej irytujące)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwa_koty_kastrowane: mi się głównie nagrywanie rozmów przydaje jak z pracy dzwonią. Bo gówniana robota i się nauczyli. Przyjdź, nie przychodź. Czasami gdzieś się zdrzemnę w dzień i jak mnie wyrwą ze snu to czasami człowiek nie kontaktuje i nie wiem na którą przyjść ( ͡º ͜ʖ͡º) Przydatna sprawa potem odsłuchać. A tu lecą sobie w balona z tym nagrywaniem.
  • Odpowiedz