Wpis z mikrobloga

210 207 - 29 = 210 178 km

@SpiderFYM: Zrobiłem ten podjazd pod ZOO o którym @kasiknocheinmal: pisała ( http://furman.bikestats.pl/437012,Podjazdy-pod-ZOO.html ). 9:05, więc tak jak myślałem, dwa razy słabiej niż najlepsi, ale przeżyłem! ;) Po 9-10 minut też mają ludzie wyniki na końcach tabel, więc jestem z siebie dumny ;) średnia prędkość troszkę ponad 12 wyjdzie. Ogólnie podjazd nie jest super stromy (jechałem dziś też bardziej stromymi, choćby Waszyngtona od Starowolskiej, czyli w stronę kopca Kościuszki od zachodu), ale jego długość i przewyższenie daje popalić. No i jak piszą na stronie, nadaje się do maratonów różnego rodzaju - szeroko, asfalt, kostka.

PS. Porównaj sobie wysokości na profilu, zaznaczyłem ZOO i Kopiec Kościuszki, fajnie widać różnicę.

.109

#rowerowyrownik
źródło: comment_GVIpbsmapsE57X2CUocbgzxiI6y0o251.jpg
  • 16
@archive: @SpiderFYM: jak robiłem sobie górskie etapy w samym Krk to zawsze jechałem tak: Salwator -> aleja Waszyngtona -> Sikornik i zjazd do Przegorzał -> podjazd do restauracji Belveder (chyba najbardziej męczący podjazd, bo mimo małej długości stromy)-> Sikornik lasem -> zjazd na Wolę -> podjazd pod Zoo -> Pod Kopiec Piłsudskiego -> zjazd na Bielany Aleją Wędrowników -> podjazd ul Orlą do Obserwatorium
@SpiderFYM: teraz mam taki #!$%@? w robocie, że na rowerze nie byłem 3 miesiące, więc odpadam, w taką pogodę nie wyrobię. Ale trasa jest o tyle fajna, że jak już nie dajesz rady to możesz w każdym momencie zjechać z garbu
@SpiderFYM: Możemy spróbować, ale podaj najpierw swój czas pod to zoo, to zobaczymy czy jest sens brać mnie w trasę :P

@Morittto: A mógłbyś na screenie mapy narysować choćby w pancie mniej więcej tę trasę? Bo nie wszystkie miejsca kojarzę.