Wpis z mikrobloga

W tych skandalicznych słowach które powiedział Putin najbardziej zabawne są reakcje środowisk prorosyjskich które albo starają się je przemilczeć jak chociażby xportal albo usprawiedliwiać że Polska sama to na siebie sprowadziła i mogła trzymać ze słowiańską Rosją która by nas obroniła przed złym genderem, a tak przystała do złych Żydów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Wiadomo od dawna że Putinowi na rękę jest wywołanie antyżydowskich nastrojów w Polsce a liczni pożyteczni idioci u nas mu w tym pomagają (pytanie na ile robią to świadomie) samemu jednocześnie pozując na wielkiego przyjaciela narodu żydowskiego.

O ile zakład że na początku roku podczas obchodów wyzwolenia Auschwitz w Izraelu spróbuje rozkręcić kolejną polsko-żydowską inbę?

#bekazprawakow #rosja #putin #4konserwy #neuropa #polityka #ruskapropaganda
  • 11
  • Odpowiedz
Tez to widzę np. u Aleksandra Jabłonowskiego, który ma Putina za wielkiego władcę, gdy tymczasem sam ma on matkę żydówkę, co czyni go żydem.
Widziałem na you szefa komietetu rosyjskich żydów, który potwierdzał, że Polska jest krajem nazistowskim i antysemickim, a mówił to własnie w kontekscie wypowiedzi Putina.

Problem w tym, że probanderowski PIS będzie z kolei kręcił swoją polityczną imbę na tym wydarzeniu.
  • Odpowiedz
Miałem na myśli to że Putin będzie chciał rozkręcić coś na izraelskich obchodach porównywalnego do ustawy o IPN


@BekaZWykopuZeHoho: No tak, ale gra o coś większego, samo dostarcie do Rosjan, że byli w latach 39-41 sojusznikami Hitlera miażdzy ruską psychikę, dlatego tak kwiczał na tej konferencji.
A i dla żydów to też zmienia postać rzeczy, wszak dzięki temu - a przypomnę, że Hitler nie mając wsparcia Rosji bał się uderzyć
  • Odpowiedz
Widziałem na you szefa komietetu rosyjskich żydów, który potwierdzał, że Polska jest krajem nazistowskim i antysemickim, a mówił to własnie w kontekscie wypowiedzi Putina


@yam-jest: Masz to jeszcze? W świeta nic nie ogladałem i mi uciekło sporo z tej afery.
  • Odpowiedz
Nawet powiedział, że to Polacy popchneli Hitlera do wymordowania Zydów.


@szurszur: Bałwan nie zauważa gdzie leży państwo Izrael, że gdyby wysłano ich gdzies do Afryki albo na Madagaskar to nie tylko uniknęliby holocaustu, ale też nie mieli za sąsiadów państw arabskich i wiecznego życia w stanie wojny.
A mówią, że żydzi są tacy mądrzy, sterują wszystkim, przebiegli... mają ale tylko małpi spryt, jak kogoś okraść, zrobić szwindel i nic więcej.
  • Odpowiedz