Wpis z mikrobloga

Oglądałam Rafatusa od czasów gierek to dobry chłopak jest tylko za dużo alko + dragi popalily mu styki, bicie Marlenki to temat odrębny, zobaczcie sobie początkowe strimy co ona odwalala, darla mordę bez powodu, robiła problemy z dupy, Rafatus nie raz kazał jej wyjść to ta psycholka dalej siedziała i darla mordę az wkoncu Rafał nie wytrzymał i zaczął ja #!$%@? pasożyta #!$%@? z upośledzeniem i dwoma lewymi rękami. Darze go sympatią po mimo mitomanstwa, nie wywiazywania się z celów itd, dobra traktuje go jak rozrywkę, malpke w cyrku i to chyba nie jest w porządku ale z drugiej strony lubię go i nie chciałabym zeby cos się jemu stało.
#rafatus #patostreamy
  • 23
@Loczektoja: Dobry chłopak miałam na myśli np sytuację z dawna kiedy Marlena najpierw nadarla #!$%@? na niego a później chciała wyjść a on jej nie dał bo była 2 w nocy, spokojnie jej tłumaczył, dużo takich sytuacji było, że pokazał się z dobrej strony.
@ToTaKolorowa: Od zawsze był zasranym leniem, który wybierał drogę na skróty. Dodatkowo wydawało mu się, że jest kimś wyjątkowym. Swoje urojenia umacniał alkoholem. Na jakąkolwiek próbę uzmysłowienia mu prawdy reagował mitomaństwem.
Matkę, a potem trapeza, specjalnie trigerował na strimie, bo wiedział, że dzięki temu są dymy a to oznacza więcej widzów. Marlena ze swoim ćwierćmózgowiem i ślepą miłością do niego idealnie się nadawała, więc wykorzystywał to przepychając granicę bardziej i bardziej.