Wpis z mikrobloga

Ale to było nijakie, cholibka. 7 sezonów, każdy taki sam. Żaden nie był lepszy ani gorszy, wszystko leci po jednej linii przeciętności. Akcja toczy się totalnymi przypadkami i głupotą. Ten zabije tego, niespodoba się to innemu, robi odwet. Potem tamci są oburzeni, szykują odwet i tak w kółko. #!$%@? młotka za pomocą kotka. Serial zbudowany na tych samych schematach co Walking Dead.
#seriale #synowieanarchii #sonsofanarchy
Pobierz ciemny_kolor - Ale to było nijakie, cholibka. 7 sezonów, każdy taki sam. Żaden nie by...
źródło: comment_j7UCplm0onSUoXI1tTDSjQjKkQ3LghzG.jpg
  • 19
to już brakowało takiego efektu wow


@Mega_Smieszek: gdzie ty miałeś w tym serialu efekt wow? Każdy sezon przeleciał na jednym i tym samym schemacie: nie mamy pieniędzy więc musimy sprzedawać więcej broni, żeby sprzedawać więcej broni musimy założyć z kimś sojusz który zawsze był mega przemyślany przy wielkim stole i zawsze dla nas niekorzystny. Żeby sprzedać broń musimy wejść na obcy teren - o kurde strzelają do nas musimy się zemścić...
@MagnusMaximus69: Ja jakoś od 5 zacząłem się zmuszać. Ostatni już przeklikiwałem, bo miałem dosyć. Jax to ogólnie największa ofiara tego serialu i gangu. Mógł wyjechać w Bieszczady z żonką i synami, to został i skończył gorzej niż Klej, którego tak nienawidził. Szkoda w ogóle gadać, takie ślepe podążanie za chorym narwańcem, który sra we własne gniazdo. Każdy tylko gadał jak kocha klub, kocha członków i w ogóle, a każdy z Samcro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ciemny_kolor: noo, bo chyba o to akurat chodziło, żeby pokazać, ze klub ciągnie na dno każdą osobę, która ma z nimi kontakt. Jax chciał wszystko zmienić, a wychodziło tylko gorzej, aż w końcu


Ale sposób w jaki to pokazywali, był robiony na odwal się, każdy odcinek wyglądał tak samo, tylko umierala osoba, która akurat jeszcze pozostała przy życiu
@terwer358: no jak #!$%@? irlandczyków i kleja, to potem próbowali każdego. Jak chcieli zabić tego Augusta Marksa (murzyna, który zastąpił Pope'a), to ten się wycwanił i zatrudnił ochronę, która porwała, torturowała i na samym końcu zabiła Bobbiego (Marks go zastrzelił, wcześniej wydłubali mu oko i obcięli palce). Dżaki boj napuścił na niego psy i zabił gdy był wyprowadzany z sądu po czym popełnił samobójstwo wjeżdżając motocyklem z ciężarówkę.

W sumie nie