Wpis z mikrobloga

pokonują go nie tylko ceną ale również jakością i funkcjonalnością.


@jmuhha:
Xd
Każdy kolejny ajfon miał na rynku jakieś konkurenta który miał lepsze parametry i kosztował połowę ceny ajfona.
A ajfony dalej się sprzedają jak głupie. Bo ksiajomi brakuje jednej ważnej rzeczy: logo jabłuszka, którym możesz się chwalić na insta.
@KarmelowyJeremiasz: Na stronie internetowej jako tło nie zamieszcza się zdjęć w RAWie które ważą po 30Mb bo większość z was by płakała, że strona się długo ładuje. Zdjęcie które pokazuje możliwości 108Mpix wstawię za chwilę
@que_e: Masz chyba coś z głowa, oceniłem zdjęcie które wstawiłeś, gowno mnie obchodzi ile razy i jak jest skompresowane, napisałem, ze to zdjęcie które wrzuciłeś jest słabe, bo takie jest i nic nie zmieni tego to, ze jest skompresowane. Jest po prostu słabej jakości.
Co ciekawe w prawdziwej jakości i w powiększeniu można przeczytać numer kadłuba tej Łodzi.


@jmuhha:
To czemu wrzucasz kopię-kopi? Jak już robisz wpis, to wypadałoby zdobyć oryginał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha: 1) 2k19 prawie 2k20 ludzie nadal nie ogarniają że istnieje coś takiego jak preferencje indywidualne i ekosystemy
2) próbuje sobie wyobrazić - ale zwyczajnie nie potrafię - trzask dup andrutowców w momencie w którym Apple domyślnie dodawało by watermark „shoot on iPhone 11/11 Pro AI trio camera” bardzo chętnie bym zobaczył jakiegoś #brainlet z takim napisem :3