Wpis z mikrobloga

@josedra52: TWD nie oglądałem, ale serial u mnie jest top1, a uwierz mi obejrzałem ich sporo i nie oceniam serialow przez moje widzimisię i to, że zakończył się tak jak ja chciałem, jak większość robi. Jest wart obejrzenia i szczerze Ci polecam, wedlug mnie hackowanie było backgroundem, przynajmniej ja tak odczulem, psychologiczna cześć tego serialu zawsze bardziej mnie ciekawią, życzę miłego oglądania :)
@metucyklarawa: Tak, o seriale mi chodziło nwm czemu napisałem filmy xd
A w sumie nie oglądałem za dużo seriali (bo podobnie jak z książkami zwykle zajmują więcej czasu od filmu i jak mi się nie spodoba to będzie mi szkoda straconego czasu) ale z tych co oglądałem to pan robot mi się w sumie podobał, zagubionych też jak oglądałem to mi się podobał ten symbolizm, nie wiem czy to jest jakaś
@EissIckedouw: Mam listę właśnie, ale długo nie odświeżaną, bo jeśli chodzi o ten rok to chyba tylko właśnie Mr. Robota oglądałem i Peaky Blinders sobie nadrabiałem. O Stranger Things, GOT itp to chyba nie mam co się rozpisywac, wystarczająco jest już zahajpowane żeby nie zerknąć chociażby o czym on jest. Foreshadowing można zobaczyć w "Amerykańskich Bogach" na podstawie powieści Neila Gaimana, no oczywiście Twin Peaks kochany. Mogę dodać do tego jeszcze
@metucyklarawa: Dzienksy wielkie, o niektórych nawet nie słyszałem. Wymienić się pozycjami można, z tym że jak mówiłem, ja na serialach się za bardzo nie znam bo ich za bardzo nie oglądałem z własnej woli, zwykle co najwyżej jakieś Ranczo jak leciało w tle (które w sumie jak ostatnio zacząłem od nowa oglądać to nawet ciekawe było do 5 sezonu bo potem to chyba dotacje ciągnęli xd). Co innego jakbyś chciał żeby