Wpis z mikrobloga

Wie ktoś czy jest możliwość wyłapania bana przez przeróbkę i granie w spiracone gry? Na moim profilu normalnie pokazuje że mam trofea i gram w grę której nie kupiłem i zacząłem się bać XD
#psvita
  • 7
@Kapitan_wodka: Smialo graj, sony lache polozolylo na vite i ma gdzies czy piracisz.
Tak polozylo lache, ze ostatni update systemu byl w pazdzierniku i byl to update, ktory nie robil nic oprocz proby zalatania dziur xD. Zreszta, 3.72 tez byl tylko po to by zalatac dziury.

@Damianus: jak grasz w piraty to bana mozna zlapac. Szanse niewielkie i w sumie juz za pozno (bo juz grales). Wiec korzystaj poki mozesz
@Damianus: Na PS3 owszem, na Vicie nie ma szans i raczej żaden banwave się nie pojawi bo szkoda im zatrudniać kogoś kto by łapał takie osoby albo napisał odpowiedni mechanizm znajdujący, znacznie mniejszy zakres i szkody wynikające z przeróbki dla społeczności.

@stormkiss: Ciekawe, skoro na reddicie (gdzie ja siedzę po kilkanaście godzin dziennie przed kompem) czy na twitterze nie spotkałem NIKOGO kto by napisał o banie. Był kiedyś pseudohaker który